Back to Question Center
0

Wiki neuronite - Semalt Expert

1 answers:

Selles artiklis ütleb Oliver King, Semalt kliendihalduse juht, et tean, kuidas saab informatsiooni muuta neuroniks Wikipedia (Wiki). Teadlased ja tervishoiutöötajad on kogunud andmeid meie miljonite kohta miljonitele neuronitele ja enamus neist on kasutanud andmeid, et luua neuronitele kindel Wiki. Veebisait NeuroElectro aitas kiirendada neuroteaduste uuringute arengut ja andis tsentraliseeritud ressursse neuronaalsete funktsioonide andmete kogumiseks ja võrdlemiseks. Nende andmete kirjeldus on saadaval ainult Journal of Neurophysiology - lucky nugget auction. Meie neuronid on jagatud rohkem kui 250 tüüpi, mis põhinevad füüsikalisel ja funktsionaalsel funktsioonil. Teadlased on aastaid uurinud eri tüüpi neuronite omadusi ja funktsioone ning saadud andmed on hajutatud sadade ja tuhandete teadustööde ja teaduslike artiklite vahel. Carnegie Melloni ülikooli teadlased pöördusid hiljuti andmete poole ja üritasid andmeid paremini korraldada. Nathan Urban ülikooli BrainHubSM osakonnast ütles, et kui soovite aju ehitada, peaksite teadma, millised osad töötavad kõige paremini. Me teame peaaegu kõike neuronite ja aju osa kohta, kuid funktsioone ja üksikasjalikke omadusi on vähe teada. Neuronite mõistmise kiirendamiseks peaksime otsustama, kuidas need toimivad ja millised on nende omadused.

kogumine, lisamine ja täiustamine

British Columbia ülikoolist Tripathy kogutud ja standarditud andmed eri tüüpi neuronite kohta. Seejärel avaldas ta oma isikliku ajaveebi andmed. Kuna ta oli andmete kogumist tekstiheitmise abil kogunud, leidsid mõned teadlased, et need sisaldavad vigu ja tuleb kindlaks määrata nii kiiresti kui võimalik. Tripathy ja tema grupi liikmed valisid andmeid, kuid ei loonud ühtki mehhanismi, mis takistaks kasutajatel veebisaidi märgistamist .

Neuroni üllatused

Koduleht aitas teadlastel leida neuronite rühmi, millel on samad füsioloogilised omadused ja mis aitavad paremini mõista neuronite toimimist. Näiteks kui teadlane leiab, et meie aju neokorteksis neuron on vallandatud, võivad nad vaadata teisi neuroneid ja tagada, et need töötaksid korralikult. Selle teabega on kirjutatud palju uurimistöid ja uus hüpotees on üles ehitatud. Et mõista, kuidas neuroelectro.org võib kasutada, mõned teadlased on võrrelnud elektrofüsioloogilised andmed üle kolmekümne tüüpi neuroneid, mis olid ka rääkinud erinevaid kirjanduses. See hõlmas püramiidimuster neuron hipokampuses, mis vastutab meie mälu ja dopamiini neuronite keskaju, mis vastutab sõltuvused ja meie käitumist. Kõnealuse paberitöö toetas Rahvuslik Kurtide Instituut, Pennsylvania tervishoiu osakonna tervikliku universaalsete teadusuuringute täiustamise programm ja riiklik teadusfond.

Avaldatud raamatud

Shreejoy J. Tripathy töötas Urban laboris ja lõpetas ülikooli Pittsburgh Keskus Neural alused Cognition (CNBC) programmi Neural arvutamine. Ta valis üle 10 000 avaldatud dokumendi, mis ühendas füsioloogilised andmed, milles kirjeldati, kuidas neuronid vastasid erinevatele sisenditele. Ta tegi kõik oma paberid lugedes tarkade tekstide kaevandamise algoritmide kasutamist. See tarkvara leidis edukalt neuronite proportsioonid ja kogus teavet katsete lõpuleviimise kohta.

November 29, 2017