Back to Question Center
0

Sotsiaalse meedia turunduse näpunäited Semalt peate teadma

1 answers:

Kui kasutate väikest ja uut ettevõtet, on tõenäosus, et olete ignoreerinud sotsiaalmeedia kohalolekut. Ja kui teete rohkem kui piisavalt aega selliste veebisaitide nagu Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn ja Google+ kulutamiseks, siis Nik Chaykovskiy Semalt ekspert tagab, et need saidid annavad teile palju kasu aeg Seega on oluline valida sotsiaalse meedia saite targalt ja veeta mõnda aega nende juhtimises. Kui palju aega kulutate, otsustab, kui palju teie veebisaidil kuvatakse ja kui palju tooteid saate veebis müüa. Facebook ja Twitter on kaks peamist sotsiaalmeediumi võrgustikku, kus isiklikud ja kaubamärgiga kokkupuuted on väga olulised - compare cat5e and cat6 cables. Täna oleme jaganud mõnda sotsiaalse meedia turunduse nõuannet kõigile väikeettevõtjatele.

Facebook

Facebooki kasutamise ajal peaksite looma lehti, liituda kogukondadega ja kaasata Facebooki reklaamidega rohkem ja rohkem inimesi. Need ei lähe teile palju maksma, kuid teie sihtgrupp saab kindlasti teada oma kaubamärgi ja ettevõtte kohta kõike. Esimene samm on teie ettevõtte lehe loomine ja selle kinnitamine Facebookis. Veenduge, et täidate selle palju huvitavat sisu ja kirjutate oma brändide kohta kvaliteetsed artiklid. Jagage lehte kogukondades ja paluge teistel seda meeldida..Järgmine samm on luua Facebooki sisu strateegiad ja postitada artiklid, kui enamik teie fänne on võrgus. Oleks tore, kui sa planeeriksid postitusi ja saavutaksite maksimaalse kokkupuute, eriti tipptundide ajal.

vidistama

Kui kasutate vidistama, peaks teie eesmärk olema saada palju jälgijaid ja sisestada õiged hashtagid, et seda saaks teha. Twitter on üks parimaid viise maailmaga suhtlemiseks ja suhtlemiseks. Kui teie tweets lähevad viiruse, saate olla kindel, suurepärane online kohalolek. Esimene asi, mis seda võimalikuks teeb, on oma bio õige kujundamine. Sisestage oma nimi, profiilipilt ja pisut enda kohta oma linki oma brändile tagasi. Järgmine samm on valida inimesed, keda soovite jälgida, ja paluda neil teid tagasi jälgida. Korda seda protsessi iga päev ja veenduge, et hoiate oma vaatajaskonda kogu aeg. Kui jagate Twitteris mõnda huvitavat ja kasulikku asju, on tõenäosus, et saate mõne päeva jooksul palju jälgijaid .

LinkedIn

LinkedIn on kolmas kuulsaim ja hämmastav sotsiaalmeedia platvorm. Siin kohtuvad tööotsijad ja ärimehed igapäevaselt. Ei oleks vale öelda, et LinkedIn on teie digitaalne CV. Siin tuleb kirjutada oma isiklikust ja töökogemusest, hariduse taustast ja proovida suhelda suure hulga inimestega. Mida rohkem inimesi te ühendate, seda kõrgem oleks teie võimalus saada töökohta internetis. Isegi kui teete ja reklaamite äri LinkedInis, saate hõlpsalt säritust vastavalt teie ühenduste ja jälgijate arvule. Edendada oma sisu siin regulaarselt ja jagada huvitavaid asju peaaegu iga päev.

November 29, 2017