Back to Question Center
0

SEO näpunäited Semalt firmadele, mis on orienteeritud mitmel füüsilisel asukohal

1 answers:

Põhimõtteliselt kohalik SEO on väga lihtne. Sa istud ja sõnastate strateegiaseostage oma bränd konkreetse geograafilise asukohaga (tavaliselt linn või piirkond), nii et see (teie bränd) kuvatakse kohalikes otsingutes.Näiteks kui teil on Texases pesupesemisettevõte, tagab kohalik SEO, et kõik, kes otsivad pesupesemisteenuseid nii ümbruses kui ka ümberTexas leiab sind. Protsess võib olla keerukas, kuid mõiste on hõlpsasti mõistetav - wiring thermistor to plc.

Asjad muutuvad natuke keeruliseks, kui teie ettevõttes on enamus olemaskui üks koht. Kuna te ei saa linkida oma SEO strateegiat ühe asukoha, mida peaksite tegema? Anrew Dyhan, kliendi eduJuhataja Semalt jagab näpunäiteid, mis aitavad brändil paremini nähtavaks kohaliku SEO abil. Pidage meeles, et need nõuanded on mõeldudmitmes kohas asuvad ettevõtted.

Ühtne domeen peaks tegema kõik teie asukohad

Pange tähele, et kõik teie asukohad oleksid üheainsa domeeni hostitud.Teil võib tekkida kiusatus veebisaitide loomiseks iga teie teeninduspiirkonna kohta, kuid see pole hea. Sellepärast: mitme veebisaidi loominetakistab teie jõupingutusi märkimisväärse domeeninime loomiseks. Ühe domineeriva domeeni asemel peaksite olema mitu vähese tähtsusega veebisaiti.Tagasi pesuprogrammi eeskujule - keskenduge pigem ühele domeenile (nt laundryservice.com) kui ftworthlaundryservice.com-lehoustonlaundryservice.com ja dallaslaundryservice..Com

igale teeninduspiirkonnale veebilehe määramine

Nii palju kui kõik teie teeninduspiirkonnad asuvad ühesainsas domeenisigaühele tuleb määrata veebileht. Parim viis selle tegemiseks oleks kavandada oma pealkirjas vahekaart "Asukohad"loetlege need siin. Lisage kindlasti aadress, kontaktandmed ja töötundide arv. Nii saab Google ja teised otsingumootoridleida ja ühendada asjaomane teave iga asutusega.

Puhastage oma kohalikud tsitaadid

Ainult seetõttu, et kõik teie veebisaidil hea välja näeb, ei tähendakõik on veebis hea. Kohalike arvustuste veebisaitidel nagu Yelp loetletakse teie teeninduspiirkonnad individuaalsete profiilidega, nii et see on kuniet nõuda ja kontrollida, kas antud teave on õige. Sa ei saa endale lubada isegi üht lahknevust, kuna see ilmub teile oma hukatusseSEO strateegia. Nende tsitaatide puhastamiseks on olemas tööriistad.

Kasutage kindlat sisu iga teeninduspiirkonna kohta

Siin puudub otsetee. Kui soovite igaühele optimeeridaasukoht, siis peate postitama asukohaspetsiifilise sisu. Teisisõnu, igal teeninduspiirkonnas peaks olema värske sisu kirjutatud jaoptimeeritud. Kui arvate, et te ei saa seda korraga käsitseda, proovige neid pöörata. Postitage blogi iga asukoha kohta igal nädalal. Kasutage kohalikke märksõnu.Lisaks sellele julgustame kliente kirjutama arvustusi. Sellele arvustustele vastamiseks määrake keegi igast asukohast. Seemitte ainult suurendab teie nähtavust, vaid aitab teil ka õigesti teha mis tahes vigu, parandades seeläbi teenuse osutamist.

Nende näpunäidete rakendamine peaks teid edukaks tegema.Suurendage oma jõupingutusi, hoia oma blogis aktiivsena värske sisu, vaadake ülevaateid ja vastata neile, kasutage väljaminevat jasissetulevad lingid ja korraldage oma tsitaatide regulaarset auditeerimist.

November 27, 2017