Back to Question Center
0

Semalti eksperdi poolt selgitatav rämpsposti eemaldamise viide

1 answers:

Pole kahtlust, et suunamis rämpsposti on saanud peamiseks probleemiks. Kui te ei tunne seda terminit, lubage mul teile öelda, et see on mingi robotti liiklus, mis võib teie saidi järjestust otsingumootori tulemusi kahjustada. See võltsitud liiklus on loodud selleks, et parandada häkkerite veebisaitide järjekohta, kuid nad on jätkuvalt hõivatud internetis - dusky pink and grey fascinator with flower. Põrkumiste määr on alati viirusliku rämpsuga ja teie Google Analyticsi statistika ei kuvata korralikult, kuna ükski inimene ei külasta teie saiti, vaid roboteid.

Julia Vashneva, Semalt kõrgemate klientide edujuht, kirjeldab mõningaid praktilisi lahendusi selles küsimuses.

Miks on rämpsposti peamine probleem?

Ei oleks vale öelda, et suunamis rämpspost on peamine probleem ja teie veebisaidi analüütikutega seostatakse mõttetute andmetega. See on tõeline aja raiskamine ja peate kuulma saite, mis on internetis halva auastmega. On üsna petlik, et luua saidi, täita oma otsingumootori optimeerimist ja ikkagi otsingumootori tulemuste halbade positsioonide leidmiseks.

Viimasest rämpspostist on alati probleeme, kuid ainus asi, mida saate teha kohapeal, on Google Analyticsi filtrite loomine..Selliste filtrite loomisel saate lisada rämpsposti IP-aadresse ja vabaneda viirusliku rämpspostiga, näiteks veebisaidi nupudena. See kõik parandab teie saidi paremusjärjestust. Looge võimalikult palju filtreid, et teie sait saaks veebis hävitada. Filtrite abil saate takistada viiruste rämpsposti teie saidi kahjustamist Internetis ja blokeerima probleeme tekitavaid IP-aadresse.

Rämpsposti suunamine

Kui otsite suunamis rämpspost, peate kõigepealt tegema filtreid. Kui see ei tööta teie jaoks, võite sisestada spetsiifilised koodid .htaccess-failides. Need koodid on teie Google Analyticsi kontodel ja te peate oma saidi registreerima, et pääseda juurde seda tüüpi koodidele.

Kallutamine

Kolmas meetod on läbipaine. Deflektor suunab liikluse oma allikate juurde ja saate takistada madala kvaliteediga hitite saabumist. Eksperdid on väitnud, et see meetod on usaldusväärne, kuna see võib takistada veebisaitide ja viiruste ilmumist. Enne selle optsiooni aktiveerimist peate looma kaarte .

WordPressi pistikprogrammid

Wordpress pakub oma kasutajatele palju pistikprogramme, mis võivad takistada rämpsposti ja võltsitud liikluse saabumist teie saidile. Erinevate veebimeistrite nuppude jaoks on veebisaidi üks hullemaid veebisaite. See on viis, kuidas hävitada nende saidi reastus internetis. Kuid blokeerija pluginad on praegu ülemaailmselt nõudlik. Need on saadaval WordPressis ning neid saab installida ja aktiveerida mõne sekundi jooksul. Peate valima usaldusväärse blokeerimisplugina ja installima selle, et parandada veebisaidi nähtavust ja usaldusväärsust Internetis.

November 29, 2017