Back to Question Center
0

Semalt tutvustab SEO-ide abil suurettevõtetega toimetulemise saladusi

1 answers:

Orgaanilise otsingumootori liikluse puhul märkate seda googlesoosib suurt kaubamärki. Need kaubamärgid kulutavad kümneid tuhandeid dollareid ilma vooderdusega. Sama ei saa öelda väikestestettevõtted: need on jaotatud eelarve ja personali vahel - comprar servidores. Sellegipoolest saavad nad (väikeettevõtted) orgaanilises müügis saada tükk kookijuhib ka Google'it.

Kliendi edukuse juht Semalt Digitaalteenused, Nik Chaykovskiy jagab salajasi, et jõuda otsingumootorisse tipp-paremusjärjestusse, mis aitab teil konkureeridasuuremahuliste ettevõtetega.

# 1: võtke inventuuri oma SEO vara

Kui olete mõnda aega äri teinud (ja omate domeeni lähetamist)tagasi 2000ndate alguses või isegi 90ndateks), siis istute kullakaevanduses. Ärge kiusake vanast domeenist URL-i kasuks loobumavõi SEO taktika. See võib põhjustada tagasilööke. Uskuge või mitte, Google eelistab vanu domeene, sest see näitab, et ettevõte on stabiilne jausaldusväärne. Kasutage Google Analyticsi, et tuvastada harvaesinevaid väljumislehti, lehti, mida vaadatakse 3 minutit või kauem, ning palju lehti ja blogisidorgaaniline liiklus. Kuna see ongi, on need teie veebi külastajatele väärtuslikud, nii et nad annaksid teile hea algse SEO eesmärgi.

# 2: saate oma veebisaidi kujundada

Enne kui hakkate oma SEO-kampaania raha teenima, tee sedakindel, et teie veebisait ühendab Google'iga õigel viisil. Google Webmaster Tools on siin kasulik. Nad aitavad teil seda tehatuleb kindlaks määrata.

# 3: määratlege pika saba märksõna strateegia

Ärge proovige suuremahuliste märksõnadega suuremaid kaubamärke konkureerida.Sa kaotad. Selle asemel proovige pika sabaga märksõnu (pikemad fraasid, millel on suure tõenäosusega konversioon). Ära muretse, et tooresliiklusnäitajad on madalamad kui "suured" märksõnad pakuvad, on teil suurem võimalus liikluse müümiseks müüa.Olge oluline. Kasutage sisenevaid linke, et suunata liiklust suuri konversioonielementidega veebisaitidele. Siin tehke oma külastajatele pakkumisiei saa vormi vastu seista ega täita ja tellimuse panna. See töötab maagiaga.

# 4: sisusturunduse SEO kampaania koostamine

Üks valdkond, kus väikesed kaubamärgid võivad võita hiiglasi - sisuturundus. Saidi sisu kõrge kvaliteedi väljaandmine on ülesanne, mida suured kaubamärgid tavaliselt delegeerivad. Kui kirjutad oma äri,sisu on ilmselgelt autoriteetne ja see on midagi, mis teie niši armastuses on blogid ja muud veebisaidid. Ära ole üllatunudkui nad lisavad sissetulevad lingid (teie veebisaidile), suurendades seega teie liiklust.

Planeerige ja ajatage oma postituste loomisel aegasihtturg. Pikke oma ideed ja tõenäoliselt tekitate huvi. Veenduge, et olete lülitanud aktiivsed lingidliiklus veebisaidile. Aja jooksul Google tunnustab teie jõupingutusi ja annab teile suurema nähtavuse eest tasu.

Suurema sisu kirjutamine ja pitsimine võtab aega, kuid jõupingutusion kulutatud aega väärt. Vahepeal veenduge, et teie veebisait on hästi optimeeritud. Optimeerimine ei ole mitte ainult hea SEO, vaid kaaitab palun oma potentsiaalsetele ja praegustele klientidele. Näiteks kiire laadimise veebilehed ja laevatatavad lehed vähendavad põrgete määra. Hoidke head SEO praktika selle asemel, et luua veebisait ja hoida see olemasolevasse.

November 27, 2017