Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas enim ära kasutada SEO ja e-turunduse integreerimist

1 answers:

E-turundamine on kulutõhus kanal kaubamärgi teadlikkuse suurendamiseks,ja luua paremaid suhteid klientidega, luues veenva, kasuliku või lõbusama sisu. Kui sa võiksid mõeldasee SEO on ainult oluline veebisaidi järjekorras tulemuste lehel, tundub see olevat keerukam ja mitmekesine.

Artem Abgarian, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad e-turunduse ja SEO vahelist seost ning jagavad nõuandeid, kuidas neid tõhusalt integreerida - auto dj whmsonic v2.

E-turunduse optimeerimine

E-posti teenusepakkujad pakuvad IP-aadresse ja tegevuse seiret.CAN-SPAMi järgimine järgib Interneti-teenuse pakkujate veebisaidi usaldusväärsust. Mittevastavuse tagajärjed on madalamad tarnekindluse määrad või mustad nimekirjad.Mõned lugejad otsustavad oma sõnumeid teksti vormingus lugeda, seega on mõistlik HTML-e-posti tekstiversioon. Järk-järgult edasireklaamsõnumid võrreldes nendega alustamisega vähendavad võimalust "loobuda"

Sisul peab olema otselink sihtlehele, millel onteavet toote, teenuste ja reklaamide kohta ning töötab sihitud märksõnu. Sisu isikupärastamine konkreetsete teemade lisamisekshuvi suurendab võimalust vaadata ja kaasata. Kui tegelete suurema sihtrühma, segmenteerides demograafilisi andmeid,huvid või eelistused on olulised, kuna see vähendab põrkumise määra. SEO ajendab liiklust saitidele, millel on nähtavad registreerimiskastadkasvab nimekirja. Lõpuks kaasates sotsiaalmeedia lingid sõnumite hulka, kaasates külastajaid ja reklaame kõikides reklaamides..

SEO ja e-turunduse integreerimine

Mallide disaini optimeerimiseks on lihtsad viisid:

  • SEO parimad tavad, näiteks pealkirjade, pealkirjade optimeerimine,teema read, keha koopia ja ankurtekstid, mis viitavad saidi kindlatele lehtedele. Pildid ei tohi ületada enam kui 600 pikslitlugejad ainult eelvaate tekstide pildid välja lülitatud. Piltide alt-tekstivärgid võimaldavad teksti ainult kasutajatel mõista teemat.Märksõna kujundamisel peaks olema "Brauseri vaade", kui lugejal on e-kirja lugemisega probleeme.
  • Canoniline sildid kehtivad, kui soovitakse arhiive kasutadablogid või uudiskirjad veebisaidile, millele otsingumootorid saavad kasutada. Nad ütlevad otsingumootorile lehe eelistatava URL-i käsitlemiseksja kogu sisu jõuab selle juurde tagasi.
  • E-uudiskirja arhiiv on kõigi avaldatud uudiskirjade raamatukogukoos kõigi asjakohaste teemadega. Kõik pealkirjad on optimeeritud nimetamise konventsioonis, kasutades võtmesõnu ja üksikuid linke iga uudiskirja kohta.
  • Mobiilne turundus nõuab mustade ekraanide sobivustmis on kohandatud konkreetse mobiili brauseriga.
  • Subject Lines aitavad lugejatel varem e-posti sisu mõistaisegi selle avamine. Neil peaks olema pisut seost SEO-iga ja see peaks hõlmama saaja huvi.
  • video e-kirjad. Manustatud videod kui üleskutse aidata lugejaidõppida rohkem ja aitab ümbertegemiseks.
  • Google Analyticsi jälgimise kampaaniad.

E-kirjad ei piira sisu nii kaua, kui need järgivad CAN-SPAMinõuded ja hoidke neid lihtsaks ja lühikesteks. Pidage meeles, et need kujundavad vastavalt sihtrühmani SEO silmas pidades. KoosGoogle'i tulevased täiustused on e-kirjavõtmisel olulised ettevõtted, kuna kasutajad ei pea veebisaiti külastamanende tegevus on võetud.

November 27, 2017