Back to Question Center
0

Semalt: olulised SEO strateegia osad, mida peaksite õppima

1 answers:

SEO on lähenemine protseduuridele, süsteemidele ja strateegiatele, mida kasutatakse külastuste arvu laiendamiseks saidile, omandades suure positsioneerimise olukorra veebiotsingu tööriista, sh Bingi, Yahoo, Google'i ja muu veebisaitide loendiüksuste lehel. otsingu tööriistad. Samuti on suurepärane lähenemine veebisaitide kvaliteedi parandamisele, võimaldades neid hõlpsasti kasutada, kiiremini ja lihtsamini uurida.

SEO on kriitilisem tänapäeval kui muul ajal, ja iga veebisaidi administraatoril on oluline mõista veebi optimeerimise tegelikku tähtsust ja ka iga ettevõtte jaoks loodud võimalusi. Veebiotsingu tööriistad aitavad paljusid kliente iga päev leida vastuseid oma päringutele - automobile appraisal sheets.

Max Bell, Semalt kliendi edujuht, pakub artiklist teile huvitavat SEO strateegiat, et saaksite kohe alustada.

nähtavuse optimeerimine veebiotsingute vahendites

Eespool öeldut silmas pidades hindab veebiotsingu tööriist teie saidi tähtsust, enne kui see annab positsiooni veebiotsingu tööriistade tulemuste platvormil..Mida rohkem teie saidil on konkreetse päringu jaoks, seda kõrgem on see sait paigutatud.

Veebi kasutajatel ei ole tavapäraseid tavasid veebilehtede navigeerimiseks päringuobjektidel, nii et kui veebileht on kõige vähem külastatud, on selle positsioneerimine hea, et suunata rohkem külastajaid veebisaidi poole. Veebisaidi paremaks järjestamiseks on silmatorkavam võimalus, et klient külastab seda saiti.

Veebi optimeerimine tagab veebilehe ligipääsu veebikasutajale ja suurendab tõenäosust, et veebileht leiab veebitööriist. Veebisaidi kujunduse täiustamine on tavaliselt valge mütsi optimeerimise süsteem, mida administraatorid ja sisu valmistajad võtavad pärast veebiotsingu tulemuse paremat positsioneerimist.

Otsingu klikkimise määra (CTR) optimeerimine

CTR on klikkide arvu näitaja, mis aitab turundajatel reklaami kuvamiskohast väljuda, mis viitab sellele, kui kaua teie reklaam on nähtav. Võimalusel, et teie reklaamil on palju muljeid, kuid sellel pole klikke, on tagajärjed madal CTR, mis enamasti vähendab teie reklaami adekvaatsust.

Veebilehe disaini täiustamine mõjutab ka teie kliendi päringutele kohaldatavat veebiotsingu tulemust, nii et rohkem inimesi klikib reklaamil, kui see avaneb. Selle protseduuri käigus parandatakse sisu ja metainfo tükke, et tagada, et teie bittide andmed on seotud kõrge CTR-i saavutamisega.

November 29, 2017