Back to Question Center
0

Semalt Näpunäiteid e-posti loendi koostamisel ja veebiturunduse alustamiseks

1 answers:

E-posti nimekirja abil saate hakata raha teenima. Kõiksee on üks e-posti aadress, milles soovitatakse mõnda uut toodet, mida reklaamite, ja te võiksite seda tehatohutu palgapäev, kuid ainult siis, kui teil on õnnestunud luua suur nimekiri. Semalt Digitaalteenuste ekspert,Michael Brown jagab kasulikke näpunäiteid selle kohta, kuidas alustada online-turundusega.

Kujutage ette, et teil on uut teavettoode, mis on väärtuslik ja kasulik. Lihtne e-posti aadress saadetakse 10 000 inimese loetelusse koos aVestluse kiirus 5% tooks kaasa 500 müüki. Eeldades, et teenite 10 dollari eest müüki,mis on väga konservatiivne hinnang, teeniks see ühe päeva jooksul 5000 USA dollarit vähem kuitöötund - ruby slots no deposit coupon. E-posti nimekirja koostamise ikkagi kindel?

Loomulikult on 10 000 e-posti aadress keskmise suurusegamis võtab mõne kuu ehitise ehitamiseks, nii et peate hakkama selle nimel töötama täna, mitte homme. Thekui kiiremini hakkate oma loendit üles ehitama, seda kiiremini saate istuda, saatke e-kiri uue kohtatoodet ja teenige sellel tunnil rohkem kui tavaliselt, kui tavaliselt kuu jooksul.

Postiloendi eelised

  • Otseturunduse tegemise kulutõhusus
  • Võimalus analüüsida klikkeja muud olulised statistikad, mis aitavad teil oma e-posti strateegia tindistada
  • Ameti loomine ja usaldust, pakkudes väärtust aja jooksul
  • Täiendav ülekannehoida käimasolevat suhtlust oma e-posti nimekirjaga

E-posti koostamise üks olulisemaid osinimekiri hoiab oma tellijaid. Savvy lugejad on väga levinud oma tasuta "stiimulite"seejärel eemaldage end oma e-posti loendist hiljem. Sa pead suutma anda neile väärtustjärjekindlalt kogu oma e-posti teel vahetamise ajal, muidu hüvasti oma raske töö ja tuleviku kasumit ..

Efektiivsed e-turunduskampaaniad on kõikõige lähenemine. Mõelge kõigile igapäevaselt saadetavatele meilidele ja miks mõned neist saavad teie kättetähelepanu ja teised kustutati. Teadus on abonentide huvide ja usalduse saamine läbilihtne e-post. See on erinevus saadaoleva rämpssisendi ja klõpsu kohta, et seda rohkem teada saada.

peamised punktid, mida peate loendi koostamisel

  • Loo usaldust, pakkudes teadmisi ja väärtust oma sihtmärgiks niši
  • käivitab nende emotsioonidluues lugusid, mida lugejad leiavad põnevat
  • Varundage oma jutuarvestus tõelise loogika abil nagutunnustused, et neid veelgi huvitada

On otsustava tähtsusega rääkida otse oma tellijatega.Tead, miks nad registreerusid, rääkige nendega viisil, mis nende tähelepanu pöörab. Keegi ei meeldi emailmis räägib ebaolulistest punktidest, nii et jõuate oma punkti kiiresti ja otse. Siis ütle neile neile luguvõib olla seotud. See tekitab emotsioonid pinnale, mida täpselt otsite.

E-posti loendi koostamise parim viis on kasutadalugupeetud auto reageerija. Võite seada automaatsed e-kirjad, mis kestavad nädalaid tulevikus, ja kui see on juba tehtud,sa ei pea midagi tegema. On mitmeid võimalusi, kuid Aweber tundub olevat kõige kõrgemalt hinnatud. Seal onon stiimul leida tasuta või odavam alternatiiv, kuid selle probleemiks on teie e-kirjad võivad olla piiratudkuni üks nädalas või nad jõuavad teie abonendi rämpsposti kasti.

E-posti teema read peaksid olema vastupandamatuja paremini igaühe uudishimu. Storytelling on hädavajalik, et oma mõtteid koguda ja neid oma teema juurde tuuamõtlemist. Copywritingi kohta lisateabe saamine aitab teil luua väärtuslikke kirju, mis annavad teie tellijatele lugemise ja soovi.

Pidage meeles, et eelnevalt võite oma e-posti nimekirjaga luua usaldusehakkate toodete püüdmiseks ja müüki soovima. Ametiasutus pärineb usaldusel ja see võimaldab teil tulevikus müüki teha.

Veenduge, et ütlete lugejale, mida teha. Seevõib olla vastuoluline, kuid uuringud on tõestanud, et inimestele midagi öelda annab parema vastuse kuipaludes neil midagi teha. "Registreeru nüüd 1-pret-1 juhendamisel" oleks tõhusam kui "Kas soovite registreerida 1-on-1 juhendamine?"

Loodetavasti aitab see artikkel õppidaasi või kaks e-posti loendi koostamisest. Kõige tähtsam on teada, et sa ei saa ootama, et alustada. See onon ülioluline, et võite alustada selle ülesande kohe. Kui teil on kõhklusi, viidake palun Semalt digitaalteenusednii et me teeme asju teile selgeks.

November 27, 2017