Back to Question Center
0

Semalt: näpunäited selle kohta, kuidas kasutada Google Analyticsis täiustatud segmente

1 answers:

Turunduskonsultandid, veebi turustajad ja veebisisu arendajad töötavad oma kampaania lõpus puhtate andmete saavutamise nimel. Otsingumootori optimeerimise andmete rikkimine võib põhjustada teie Google'i pingereadade kärbeid. Väljenda oma konkurendid, kes pakuvad turusegmendis sama tootegruppi, kasutades täiustatud segmente, et blokeerida rämpsposti ja rämpspostiga rämpsposti saatjad, et suunata rämpsposti ja rämpsposti liiklust teie veebisaidil eesmärgiga varjata teie veebisaidile ähvardusi.

Artem Abgarian, Semalt vanem klienditeeninduse juht, jagab oma kogemust ja tutvustab selles osas mõningaid kasulikke küsimusi - corn moisture for storage.

Viimase paari nädala jooksul on veebipõhistes platvormides tegutsevatel B2B ja teistel väikeettevõtetel rohkem kui 20% probleeme, mis on seotud viiruse rämpsposti ja sisemise liikluse mõjuga nende veebisaidile. Andmete filtreerimine õigete mõõdikute abil on väga oluline, et vältida teie veebisaidil olevate linkide ja välise liikluse filtreerimist.

Kuidas arenenud segmendid filtreerivad soovimatud andmed?

Arenenud segmendid, mis on välja töötatud uusimate heuristiliste tehnoloogiate abil, aitavad turundajatel soovimatute liiklusandmete filtreerimist olemasolevate edenemismeetmete abil. Veebisaidi omanikuna saate kasutada edasijõudnute sektoreid, et välistada rämpsposti saatja rämpsposti ja Google Analyticsi aruandeid kaovad mitmed IP-aadressid. Olge ühe sammu võrra oma konkurentide ees ja Google'i algoritmide hulgas kõrge, pakkudes oma vaatajaskonnale reaalajas värsket ja originaalset sisu..

Laiendatud segmendid pakuvad sulle täiendavat võimalust mõista oma andmeid võrreldes põhiliidesega. Arenenud segmente kasutav klient saab jälgida, kus reaalne liiklus tulenes, võrreldes aruandlusliidesega, mis pakub ainult teavet ainult mõõdikute kohta.

Google'i pakutavate arenenud segmentide tüübid

Google pakub online-turundajatele ja turunduskonsultantidele 13 segmenti hindamiseks ja valib selle, mis neil on õige. Need külastused hõlmavad tasulist otsinguliiklust, tasulist otsinguliiklust, otseliiklust, mobiilirakendust, tahvelarvutite liiklust, suunamisliiklust ja nii edasi. Need vaikimisi täiustatud segmendid annavad turundajatele võimaluse lugeda ja mõista nende liikluse peamisi allikaid.

Turundajatena saate luua ka uue töökoha kirjeldusele vastava segmendi. Klõpsake ekraani ülaosas valikul "Täpsemad segmendid" ja valige nupp "Uus kohandatud segmentimine". Salvestage ja rakendage äsja loodud segmenti Google Analyticsi profiilidele täielikuks rakendamiseks.

Google Analyticsi andmete andmete võrdlemise mõjud

Täiustatud segmendid pakuvad turundajatele ja veebisaitide omanikele võimalust võrrelda andmeid ja välja töötada tõhusad meetodid selle kohta, kuidas oma sihtturgusid tabada. Otsingumootori optimeerimise eksperdid leiavad, et kliendid saavad korraga võrrelda kuni neli segmenti. Laiendatud segmendid mängivad olulist rolli orgaanilise otsingu ja tasulise otsingu mõju võrdlemisel SEO kampaaniatega.

Referrer rämpspost ja sisemine liiklus on kahjustanud online-ettevõtete tegevust. Võtke oma veebisaidi eest hoolt, et vältida soovimatuid andmeid ja rämpsposti, mis mõjutavad teie Google Analyticsi aruannet, kasutades täiustatud segmente. Sõitke oma veebisaidile õiget liiklust ja kasutage kampaania ülaltoodud fakte täites oma kampaanias väga edukalt.

November 29, 2017