Back to Question Center
0

Semalt määratleb plussid ja miinuseid SEO enda ja töölevõtmise agentuuri jaoks

1 answers:

Kui soovite oma veebisaidi otsingumootorite veebi olemasoluvajate suurepäraseid SEO teenuseid soovitud tulemuste saavutamiseks. Professionaalsed SEO-teenused võivad olla saadaval SEO firma või võiteotsustada ülesandeid ise teha. Näiteks kui teie veebisait tegeleb tundliku sisuga või väga konkurentsivõimeliste nišidega nagu kaalkahju, tervise- või finantsteenused, võib SEO ise olla väga keeruline. Selline olukord võib jätta teile järgmisevõimalused:

  • Õppimine SEO ise
  • Ettevõttesiseste ekspertide töölevõtmine
  • Outsourcing your SEO

Töölevõtmine ja allhankimine eeldavad kogenud ekspertide leidmist, kes abistavad auhindaorgaanilise otsingu veebisait - salotto stile orientale. Otsingumootorite optimeerimine on pikk protsess ja sageli läheb see aeglaseks ja ebakindlaks. Investeerimine ateatud summa raha ja aeg võib tähendada palju otsingu järjestust. Kui olete valmis SEO ise tegema, on hea kaaludavajalikud ressursid, nõuded ja spetsiifilised tegurid, mis mõjutavad SEO. Teise võimalusena võite palgata neid seda teha teile professionaalseltja kiire. Viimane võimalus on leida mainekas SEO firma, millel on kogemusi veebisaitide järjestamisel.

Nik Chaykovskiy, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused annavad teile selge viisi selle kohta, kuidas saate teha otsuseid tõhusa SEO toimimise jaoks.

1. Esialgsed kulud

Finantsnäitajad on kõige olulisemad kaalutlused. ÕppimineSEO teie veebisaidile võib olla ideaalne idee. Kuid võite kiiresti teada, et võib-olla vajate väga kogenud meeskonda jõudmisttäiendavad kõrgused. Enamik Interneti-turundajad võivad nõuda hinna kuni 500usd..Kuid kui teete SEO suurettevõtte jaoks, siis needarvud võivad suureneda kuni 10000usd.

2. Ekspertiisid / efektiivsuse tegur

SEO firmadel on spetsialistid, kellel on palju kogemusi paljudes valdkondadesInterneti-turundus. On oluline endalt küsida, mida täpselt teie veebisaidil soovite. Näiteks võib agentuur olla rohkemkogenud backlinking kui märksõna otsing. Samuti võib üldine SEO tähendada kõigi kaubandustegevust, mis ei pruugi sobidatundlik sisu.

3. Pikaajalise veojõu ebaõnnestumise oht

Äriühinguga töötades saab asju hinnata ja hinnataedu SEO jõupingutusi. Kui teie asutus ei anna pikema aja jooksul märkimisväärseid tulemusi, on oluline neid asendadakulutõhusalt. Ärge unustage, et SEO pole ühekordne asi ja tulemuste saavutamiseks võib kuluda rohkem kui aasta.

4. Parim valik

Kui olete otsustanud, mida teie SEO jaoks teha, on see olulinevalida kasu ja kasu vaatepunktist. Enamikul juhtudel on kõige sobivam valik agentuuri valimine. Hea SEO firmapeaks aitama teil raha tagasi investeerida, kui mitte kasumit.

Mõnikord on raske mõista, kas peate SEO ise tegemavõi palgata meeskonda. Sõltuvalt soovitud töö eesmärgist ja töövõimest võib parima võimaluse leidmine olla keeruline ülesanne. Seal on paljukriteeriumid, mida neid olukordi lahendada saab. Kuid minimaalne eelarve SEO abi kuus konto 100 $ jailmselt professionaalne abi toob sulle palju kasu kui teed ise. Toetudes keegi kogemustele vigu jaSaate luua paremaid strateegiaid oma ettevõtete pikaajaliseks arenguks ja vältida vigu, mis võivad viia järsu languseni.

November 27, 2017