Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida veebisaite Google Chrome'is ühe minuti jooksul

1 answers:

Praeguste veebibrauserite kogemuste puhul võib olla oluline, et kasutajad mõnel juhul veebisaite blokeerivad. Näiteks võib vanem olla soovi piirata oma lastele teatud täiskasvanute sisuga veebisaidile juurdepääsu. Muudel juhtudel võib see blokeerida veebisaiti, mis hoiab avanemist.

Semalt , Michael Browni kliendi edujuht pakub mõningaid meetodeid, mida inimesed selle veebisaitide vältimiseks kasutavad - wintingo slots.

See SEO juhend sisaldab mõnda meetodit, mis selgitab, kuidas blokeerida mõned veebisaidid arvutist. Me kasutame Google Chrome oma proovi brauserit. Need meetodid kehtivad erinevatel arvutibrauseritel ja erinevatel laiendustel. Selle koodi autorite variatsioonide tõttu võib see protseduur olla veidi erinev. Kuid te ei tohiks oma operatsioonisüsteemi muretseda. Need meetodid hõlmavad järgmist:

1. Chrome'i laienduste kasutamine

Mõne brauseri funktsioonide kasutamise piiramiseks on võimalik kasutada mõnda lisandmoodulit ja laiendust. Mõnel neist lisandmoodulitest on rohkem funktsioone, näiteks parooli juurdepääs, et lisada veel üks kaitsekiht. Selles SEO juhendis kasutame laiendust nimega BlockSite. Selle brauseri lisandmooduli saate installida Chrome Web App Store'ist. Saate seda lisandit installida ja klõpsata nupul installida (Lisa Chrome'i) nupule.

Selle lisandusega saate sirvimise ajal musta nimekirja veebisaiti lisada, klõpsates selle ikoonil. Saate selle addoni funktsioone lubada ja keelata. Veelgi enam, võite alati oma valikutega liikuda ja hallata musta nimekirja veebisaite..Kui klõpsate mustas nimekirjas oleval domeenil oleval lingil ja saadate sõnumi "Blokeeritud", tähendab see, et laiendus töötab õigesti. Muud laiendused võivad seda protseduuri kasutada või mitte kasutada, kuid sarnase kontseptsiooni alusel.

2. Windowsi veebisaitide blokeerimine

Windowsi kasutavatele inimestele võib olla oluline kogu saidi blokeerimine selle faili host. Selle efekti saavutamiseks klõpsake käivitage töölauarakendus ja käivitage otsingu paneelil käsk "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \". Siit peate paremklõpsamisvalikut ja muutma failide hosteid, kasutades lihtsat märkmikutarkvara redaktorit.

Selle blokeerimiseks võite kasutada koodi 127.0.0.1 pluss veebisaidi nime. Teie brauser võib peatada juurdepääsu sellele konkreetsele arvutile. Veebisaitide blokeerimiseks kasutage uut kirje teisel real. Kui soovite kogu domeeni keelata, tippige saidil välja kõik https: // või www-protokollid .

3. Kolmanda osapoole tarkvara kasutamine

Mõned arvutirakendused aitavad piirata juurdepääsu mõnele veebisaidile. Kui installite selle tarkvara, ei pea te mõnda saiti blokeerima. Nad saavad teha kõike teie jaoks. See tarkvara võib sisaldada tulemüüre või viirusetõrjetarkvara. Kuid enamik neist rakendustest võivad nõuda mõne tasu nende kasutamise eest, kuna need ei ole tasuta.

4. Saidi blokeerimine ruuteri kaudu

Arenenud kasutajatele on võimalik kogu võrk blokeerida. See protseduur on veidi tehniline ja võib nõuda eksperdi palkamist. Veebisaidi IP-aadressist tuleb blokeerida. Siiski on vajalik oma ruuteri konfiguratsiooni varundamine. Võite pöörduda nende muudatuste poole, kui midagi läheb valesti.

November 29, 2017