Back to Question Center
0

Semalt juhend: üheksa sammu veebisaidi sisu planeerimiseks

1 answers:

Veebilehtede omanikele on raske planeerida ja arendada oma kasutajate jaoks sisu,tehes koostööd teistega. Siiski on veebisaidi sisu tõhus haldamine alati võimalik

Max Bell, kliendi edujuht Semalt ,soovitab järgida üheksa sammu õige sisu hankimiseks ja avaldamiseks

1. Hinnake praegust koopiat

Enne midagi muud, praeguse koopia hindamine on mõistlik, kui see tuvastabvigu või asju, mida tuleb ajakohastada - tipps einzimmerwohnung einrichten. Sisu klassifitseerimine ja nende rühmade konkreetsete eesmärkide määramine muudab selle lihtsamakstagage, et sait pakub ainult väärtuslikku materjali.

2. Määratle sihtrühm

Enne sisu loomist peaks ettevõte teadma, kellega ta räägib. Mõistminevõi sihtgrupi tuvastamine aitab planeerimise ajal selgust pakkuda. See mõõdab, kas teavet, mida ta kavatseb lisadaon vajalik või piisavalt selge. Samuti määratakse kindlaks esmased, sekundaarsed ja tertsiaarsed vaatajaskonnad, et tagada saidi kõigi jaoks sobivusselle külastajad.

3. Kasutage saidikaardid

Saidikaardid toimivad joonistena. Ilma selleta ei pruugi saidi kõiki eesmärke saavutadavõi määrake sisu oma asjakohasele lehele. Olemas on palju erinevaid programme ja tarkvara sviite, mis aitavad kujundada ja korraldada teavetveebisait. Sellised näited on näiteks Microsoft Wordi organisatsiooni graafik ja tasuta platvormiülese XMindi tööriistad. Alusta lahtiseltsisu, et näha, kas üks leht võib seda sisaldada või vajab alamlehti. Kõike seda tehes on võimalik seada prioriteediks jaVeebisaidil asuvate üksuste ümberkorraldamine.

4. Koostöö teiste

teiste inimeste kaasamine sisu sisaldavate tagatiste läbivaatamisse ja muutmisseei ole grammatilisi vigu ega mõtet teistele. Koostöö võimaldab teistel osapooltel kaasa aidata..Ühtsed failid kogu sisu jaoks piiravadNende interaktsioonide võimalus ja sisu arendajad peavad seda vältima. Google Docs ja JumpChart on veebisaidi sisu koostöötööriistad, mis võimaldavad mitmel kasutajal anda tagasisidet.

5. Telli Versus müüa lugu

Mõned inimesed tunnevad, et nende veebisaitidel on võimalus rääkida ettevõtte tegevusestlugu. Vastupidiselt sellele peaks see rääkima teiste inimeste lugusid, kes võisid kasu saada toodete või teenustegasaidil pakutakse. Kõik, mis on oluline, on tõendid ja öeldakse arusaamisel. Toode või teenus peab täitma vajaduse tühiku,kergesti loetavate punktidega, mis puudutavad kasu, mis kasutajatele tekib.

6. Kirjuta inimestele ja otsingumootoritele

Ettevõte ei tohiks sisestada palju märksõnu sisus, nii et see kaotabselle tähendus või muutub loetamatuks. Nende terminite kaasamine kogu tekstis tagab loomulikult, et lugejad näevad sisu. SamutiPõhimeesmärkide asemel semantiliste märksõnade kasutamine ei muuda materjali esialgset tähendust.

7. Tehke tegevusele orienteeritud koopia

Sisu lõpus peaks toimuma tekst, mis ütleb külastajatele, milline sammnad peaksid järgnema. E-posti aadress või kontaktide lehtede link võimaldab tarbijale lihtsat tegevust, samas kui ettevõte on endiselt tipusnende meeltest.

8. Visuaalne apellatsioon

Kaasa arvatud kujutised, graafikud ja illustratsioonid tagavad koopiatundub sama hea, kui see on kasulik. Kasutajate jaoks on kasutajatele kasulik lüüa suurema pulli hinnapakkumisi või iseloomustusi sisaldava tekstiga või kasutada bullet listingskes otsustavad teksti läbi vaadata. Koopia salasõna tagamisel on koopia trükitähel oluline roll.

9. Tähtajad

Üksikute ja meeskondade konkreetsete tähtaegade kehtestamine tagab projektide elluviimisejääma rajale. Üks võimalus seda teha on sisu loomine rühmitada asjakohasteks osadeks ja töötada korraga korraga. Umbes osapeaks olema üks esimesi, sest see seab helisignaali ja määratletakse, millele keskenduda projekti käiguga. Tähtajad aitavad luuamillal esitada töö ülevaatamiseks sidusrühmadega ja millal kogu sisu koondada saidile.

Kokkuvõte

Veebilehe planeerimine nõuab aega strateegia kavandamiseks ja rakendamiseks. Läbisel viisil muutub veebisaiti kvaliteet ja veadeta sisu lihtsamaks.

November 27, 2017