Back to Question Center
0

Semalt jagab juhendit Google Analyticsi enda külastuste välistamiseks

1 answers:

Lisaks veebisaidi lehele suunamise rämpsposti ja muude rämpsposti liikide kustutamise kohta soovitab Google veebisaidi arendamisel ja tootmisel jätta siseliiklusest välja. Sellepärast peaksid omanikud seda järgima. On oht moonutada Google Analyticsi tulemustes sisalduvat teavet - tips para fotografiar comida. Kui üks loob Google'is otsingu, kuidas oma liiklusest saadavat tulu välistada, on neil võimalus leppida hulgaliselt lahendusi.

Kuid analüüsides kõiki mehhanisme, mille on pakkunud ekspert Semalt , soovitas Ivan Konovalov tõenäoliselt kas ühe järgnevast kahest lähenemisviisist.

Lahendused külastuste välistamiseks:

  • Filtri loomine Google Analyticsis, et välistada IP-aadress kõikidest liiklusaruannetest.
  • Lehe loomine, millel on küpsis, mis seab selle teisest veebilehest, mida Google Analytics peab indekseerima.

Probleemid

Eespool kirjeldatud lahendused on minu arvates üsna rumalad. Esiteks ei ole standardseid IP-aadresse, kuna need on seatud muutma. Interneti-teenuse pakkujatele on IP-aadresside muutmine nende abonentide jaoks tavaline. Vastupidiselt populaarsele arvamusele võivad nad seda teha regulaarsemalt kui üks võiks ette kujutada..Lisaks sellele on internetiühendusega vidinaid levinud võimalused, mis võimaldavad kasutajatel pääseda portaalidele mis tahes asukohast. Seetõttu tähendab see, et üritamine säilitada kõigi IP-aadresside nimekirja, mis pääseb saidile, oleks organisatsiooni jaoks õudusunenägu.

Cookie-lähenemisviis kindlasti töötab. Sellest hoolimata on küpsise seadistamiseks mõeldud lehe loomine ja hooldamine tüütu. Samuti on raske kontrollida, kas küpsis töötab või kui see on sisse lülitatud. Kui ükski neist ei suuda oma brauseri küpsiseid tuvastada, tähendab see, et nad peavad uue küpsise loomiseks iga kord, kui nad püüavad saidile juurde pääseda, mis minu arvates on üsna ebameeldiv.

JavaScript

Teine põhjus, miks kaks lahendust on ebausaldatavad, on asjaolu, et esmase ülesande täitmine JavaScript abil on lihtne. Enne Google Analyticsi koodilõigu lisamist kontrollige, kuidas lihtsalt välistada .

Välja arvatud Localhost Traffic

Kui üks viib läbi kohaliku serveri veebisaidi testi, on loogiline, et te ei soovi seda külastust kliendi külastuseks registreerida. Seetõttu tuleb see loodud liiklus välistada. Üks peab looma järjehoidja, mis sisaldab URL-i taotlusparameetrit. Selle tulemusena saavad nad seda saidi juurde pääseda ja ei koge kohaliku peremehe liikluse salvestisi. Veelgi enam, küpsise lisamine koodile on ettevaatlik või kasutage testide läbiviimiseks kohalikku salvestusruumi, kuna see salvestab kõik loodud eelistused. Läbi selle, üks ei pea teostama tellitud parameetri lisamist. Täieliku koodi leidmiseks külastage veebisaiti www.tjvantoll.com ja otsige veebisaidi väljatöötamise ja tootmise kohta enda külastuste välistamist.

Võimalik on ka mõlema meetodi ühendamine, kui välja jäetud võimalused on kõik kohaliku hooajaliikluse ja kõik muud lehed, millel on nende analüüsimine .

November 29, 2017