Back to Question Center
0

Semalt Islamabad spetsialist - Mis on Spider Bot ja kuidas seda parandada?

1 answers:

Erinevad inimesed keskenduvad blogide profiilipaikades ja kommentaaride sektsioonis palju märksõnu ja väljendeid lingid . Kuidas roboteid ja ämblikud töötavad ja kuidas teave teksti paigutatakse, määrab, kui hästi teie sait on otsingumootori tulemustes järjestatud.

Sohail Sadiq, juhtiv ekspert Semalt , keskendub siin asjaolule, et peaksite ämblikud ja indekseerijad õpetama, kuidas teie veebilehti indekseerida, ja seda saab teha sildiga rel = "nofollow" ankur. See kindlasti vähendab teie linkide väljaminevat numbrit ja aitab säilitada kogu saidi saidi reklaami.

MSNbot, Googlebot ja Yahoo Slurp on kõik robotid, indekseerijad ja ämblikud, kes vastutavad otsingumootori teabe kogumise eest. Kui jälgite oma veebisaidi statistikat, võite näha, et Yahoo Slurp, Googlebot ja MSNbot tervitasid külalisi ja need otsingumootorite robotid koguvad vastavate otsingumootorite kohta teie veebisaitide kohta teavet - navy and turquoise wedding..Nende ämblike ja robotite nägemine on sageli soovitav, sest see tähendab, et teie sait indekseeritakse peaaegu iga päev ja selle sisu kuvatakse otsingumootori tulemustes (SERPs).

Mis on spider bot?

Spider bot on konkreetne arvutiprogramm, mis järgib veebisaidi konkreetseid linke ja kogub teavet selle saidi kohta, mida veebis jagatakse. Näiteks järgib Googlebot SRC või HREF-i silte, et leida pilte ja lehti, mis on seotud konkreetse niši. Kuna need indeksoijat pole tegelikud arvutiprogrammid, ei saa me sõltuda neist, kuna need saavad dünaamiliselt loodud veebisaitidel ja blogidel. Kui teete oma veebisaidi indekseerimise Googleboti kaudu, peate silmas pidama, et teatud lehti ja pilte ei ole asjakohaselt indekseeritud. Isegi lugupeetud ja kuulsad ämblikud järgivad robots.txt faili konkreetseid juhiseid ja juhiseid. See on dokumendifail, mis teavitab ämblikke ja roboteid, mida nad peaksid indekseerima ja mida nad ei peaks indekseerima. Võite ka juhendada robotid mitte jälgima konkreetse metamärgendiga lehekülje linki, näiteks "Googlebot".

Kuidas roboteid parandada?

Mõned robotid on head, teised on halb ja tuleks võimalikult kiiresti vabaneda. Halbad robotid ei hooli robots.txt-failidest midagi ning on teie jaoks tundliku teabe ja teie e-posti ID-de kogumiseks. Halbade bottide ja sarnaste rämpsposti vastu võitlemiseks peate kasutama javascripti, kuna see aitab sul oma e-posti aadresse varjata. Kuid kõik, mis on kirjutatud halbade robotite vältimiseks, puruneb halvimatele robotitele aeg-ajalt. Ettevõtted võitlevad halva robotiga ja annavad neile, mida nad otsivad, varjates oma e-posti aadresse ja tundlikku teavet. Nad on piisavalt nutikad, et kõik e-posti aadressid ära arvata. Loodame, et see on kõrvaldanud teie segadused selle kohta, mis on roboteid ja kuidas nad töötavad. Nüüd teate erinevust roboteid ja ämblikke või indekseerijat ning kuidas nad koguvad teie veebisaidi või blogi kohta teavet. Kui teil on oma arvates rohkem küsimusi, võite need postitada kommenteerimisjaotises ja oodata vastust varsti.

November 29, 2017