Back to Question Center
0

Semalt Expert teab, kuidas Google Analyticsi mürast vabastada

1 answers:

Google Analyticsi metoodiliste auditite läbiviimine on väga oluline. Kui minna edasi, siis mõistab Semalt tippiekspert Ivan Konovalov teile, kuidas mõne põhifiltriga mürast lahti saada.

Google Analytics on üks kõige võimsamaid platvorme teie veebisaitide ülevaate ja väärtusliku teabe saamiseks. Kõik need võivad teie ettevõtte kasvu otseselt või kaudselt mõjutada. Enne mõne kostüümi kaevamist peate tegema mõningaid olulisi otsuseid ja valima müra vabanemiseks usaldusväärsed allikad .

On ohutu öelda, et Google Analyticsist pärit müra filtreerimine on märkimisväärne - it managed services san jose. Te peaksite sageli oma andmetes muudatusi tegema ja leidma mõningaid võimalusi müra filtreerimiseks. Lisaks peaksite välja selgitama, millist liiklust saidi vastu võtab ja kuidas seda kvaliteeti säilitada. Mitmete veebisaitide loomine on lihtne, kuid palju vaateid on palju raskem lahendada, tagades, et teie veebisait saab kvaliteetseid tulemusi. Samuti võib teil olla raske kontovõrkega tegeleda ja nõuda selles osas kedagi abi. Mõned asjad on siiski meile kõigile olulised.

Google Analyticsi filtrite tutvustamine

Google Analyticsi filtrid, mis on selgelt tema nimega, annavad meile võimaluse andmete muutmiseks ja piiramiseks. Tavaliselt saab seda vaadata lehe vaadete osas. Google Analyticsil on oma liides, mis võimaldab kasutajatel luua kõige sobivamaid filtreid..Igal filtril on oma funktsioonid ja filtrite kasutamine. Võite konkreetseid andmeid välja jätta või lisada. Lisaks võite luua ka kohandatud filtreid, mis on kasutusele võetud tellimuste alusel, mida on mainitud jaotusfiltri osades.

Vabastage müra põhifiltritega

Teie vaadetele on oluline kohaldada filtreid, kuna see mõjutab saabuvaid ja väljaminevaid andmeid. Te saate filtreeritud failide ja teabe komplekti taastada oma arvutis kuskil.

Aga enne seda teete, peate silmas pidama järgmisi asju:

1. Sisemise IP-filtri väljajätmine

Peate kõrvaldama oma organisatsiooni vaated liikluse kvaliteedi tagamiseks. Peaaegu kõik loodud ettevõtted teevad seda ja muudavad oma andmeid nüüd ja siis. Külastused, mis tulevad otse teie kontorist, erinevad pigem väliste allikate külastustest. Saate lihtsalt välistada sise-IP-aadressid Google Analyticsi vaate jaotisest. Samuti on võimalik paari IP-aadressiga rakendada erinevaid filtreid võrgudesse. Kui teie veebisait on suhteliselt suur ja kasutate Google'i haldurit, peate lõpetama vaatamiste saatmise oma veebisaitidele, mida on Google'i halduris muudetud konkreetsete eeskirjade ja makrosidega.

2. Väiketähtede filtrid ja kampaania atribuut

Tuleb jõuda kampaaniatele ja nende atribuutidele väiksemas ulatuses filtrid kvaliteedi tulemuste saamiseks. Kui kasutate veebisaitide kampaania jaoks kohandatud URL-i jaoks sildistamise parameetrit, peate iga parameetri nimetama selle järgi, milline on selle vaatajaskonna tüüp ja selle jaoks loodud filter. Näiteks võite filtri nimetada LinkedIn-na ja hakata saidilt otse selle sotsiaalmeediumi saiti vastu võtma .

Kokkuvõte

Need on mõned väga põhilised filtri ideed, et mürast lahti saada. Loodetavasti võite saada neist ideedest piisava teabe ning säilitada oma veebisaidi kvaliteet ja usaldusväärsus.

November 29, 2017