Back to Question Center
0

Semalt Expert tagab, et peate integreerima Google'i AMP turundusstrateegiasse - siin on miks

1 answers:

Kiirendatud mobiili lehed (AMP) on Google'i avatud lähtekoodiga projekt, mis näeb ette mobiilis optimeeritud sisu loomise. Selle projekti peamised kasusaajad on kirjastajad, sest nende põhieesmärk on suurendada mobiilseadmete saitide laadimiskiirust. On üldine tõsiasi, et laadimiskiirus on otsingumootorite integreeritud edetäitja ja praegu on veebiturunduses paratamatu mure.

Konkurentide edujuht Ivan Konovalov Semalt selgitab, kuidas Google'i AMP mõjutab veebiturundust - cost of business valuation.

AMP-lubatud saidil on kaks peamist SEO-eelist.

Esiteks mõjutab AMP otseselt Google'i poolt kasutatavat tipptasemel tegureid: mobiili optimeeritud sisu. Tegelikult on spekulatsioone, et AMP võib kujuneda järjestusteguriks, kuid seda pole veel näha.

Mobiilseaduse ignoreerimine on täiesti surmav käik, kuna enamik veebisaidi külastajatest kasutavad mobiilseadmeid rohkem kui lauaarvutid. Kuid võite väita, et AMP ei ole ainus võimalus muuta sisu optimeeritud mobiiliks. Kuid pidage meeles, et AMP-d mittekasutamine annab oma konkurentidele, kes kasutavad AMP-d, jala üles.

Teiseks saab sait otsingumootori lehel (SERP) märgise "Kiire". Kui lugeja otsib midagi, Google tõmbab karupilli SERP-i ülaosasse. See karussell sisaldab AMP-toega saitide sisu. Seejärel saab lugeja kergesti klõpsata ükskõik millisel artiklil.

See suurendab lehevaateid, suurendab reklaamide kuvamist ja jagamist ning parandab lõpuks lugeja / väljaandja suhet. Karusselli suurenenud ülevaade mõjutab veebiturule järgnevat:

  • Kõrgemad kliki läbimise määrad:

Kujutis, mis kuvatakse karussellides, on palju nähtavam ja tõenäosus, et lugeja klikib veebisaidile. See tähendab, et pool võitlust saidi külastajatele on juba võidetud.

  • Suurenenud kaubamärgiõigus:

Lugejatele avaldab muljet karusellis sisalduv sisu, kuna nad arvavad, et see on kõrge kvaliteediga (miks muidu Google asetaks selle oma lehe peal)?

Kõrgemad klikkimise määrad ja marginaali suurendamine suurendavad reklaamide klikkimise määra. Kuna AMP-ga kaasas oleval saidil on rohkem vaateid ja tundub usaldusväärsem kui mitte-AMP-lehtedel, lugejad tõenäoliselt klikivad reklaamidel.

  • Tõhustatud kasutuskogemus:

Kasutaja kogemus mõjutab märkimisväärselt veebiturundustegevuse edukust või ebaõnnestumist. Inimesed, kes surfavad internetist oma mobiilseadmete abil, ei meeldi saidid, mis laadivad aeglaselt või koguvad andmeid. Uuringud on näidanud, et enamik külastajaid ei laadu saidile rohkem kui paar sekundit.

AMP kärbib laadimise aega vähem kui pool sekundit, mis on neli korda kiirem kui mitte-AMP saidi laadimiskiirus. Samuti võimaldab kasutajatel sisu vaadata ilma saidi külastamata (läbi karusselli). Kasutaja külastab ainult tegelikku saiti, kui talle meeldib, mis karussellis kuvatakse. See võimaldab kasutajal salvestada mobiilseadmeid ja aku kasutusaega.

Muidugi, AMP ei mõjuta negatiivselt veebiturundust. See ei tööta mitte-väljaandja saitidel. Samuti on vaja AMP-i toetavat CMSi, mis võib tähendada suuremat eelarvet. Lõpuks ei ole AMP-sisul praegu vorme, mis tähendab, et te ei saa tellimusi läbi tellimuste kaudu. Seda probleemi saab lahendada uuendusega, mis võimaldab kirjastajatel kasutada oma AMP-optimeeritud sisus vorme, mida Google võiks töödelda.

AMP on täna veebipõhise turunduse jaoks üsna tundlik mõju ning näib, et iga päiksepikkust tõmbab. Mõistlikum on kaaluda selle integreerimist oma strateegiasse, mitte hiljem kahetsust selle pärast, et seda ei kasutata, kui kõik teie konkurendid tegi.

November 27, 2017