Back to Question Center
0

Semalt Expert määrab 6 olulist tüüpi SEO tööriistad aastaks 2017

1 answers:

Võite kasutada erinevaid vahendeid oma digitaalse turunduse strateegia tõhususe suurendamiseks. Need tööriistad aitavad teil oma sisu kvaliteeti vaadata, turunduskava koostada ja linke hallata muuhulgas.

Frank Abagnale, Semalt klienditeeninduse juht, uuris siinkohal selliseid SEO tööriistu, mida peate edukate turunduskampaaniate läbiviimiseks 2017. aastal tegema.

SEO tööriistade tüübid

Seal on kuus peamist SEO tööriistu, mida saate kasutada, paljud täidavad mitu ülesannet. Mõned on tasuta - casino no deposit bonus microgaming poker. Te peate maksma teistele ja teisi saab jagada vabamüügi SEO tööriistadena. Kõik nad mängivad oma rolli oma turunduse parandamisel:

1. Tehnilised SEO tööriistad

Need aitavad teil uurida saidi tagumist lõiku, vaadata, kuidas see toimib, ja selgitab välja kõik probleemid, mida peate parandama. Tehnilised tööriistad on laias valikus ja pole ühtegi ümarat tehnilist vahendit, mis aitaks teil saidil rohkem SEO-sõbralikku.

Tehnilised SEO-tööriistad võivad teostada tehnilisi SEO-auditeid, tehnilise lingi analüüsi, veebilehtede katseid, päiseaktiveerimiskoode ja XML-saidikaardikontrolle.

2. Edetabelid Tööriistad

Kui teete oma turundusstrateegiat, peate teadma, kus asute teatud mõõdikutele. See on koht, kus asuvad pingeread tööriistad. Need näitavad teile, kus teie sait praegu mitme metrika, näiteks märksõnade ja tagasilinkide seas..

Selle teabe abil saate turundustegevuste edukuse või ebaõnnestumise jälgimisel strateegiaid teha ja piirata.

3. Märksõna analüüsivahendid

Kui märksõnu võib hästi hinnata, tähendab see seda, et kliendid, kes sisestavad teie ettevõttega seotud päringuid, suunatakse tõenäoliselt teie veebisaitidele.

Märksõnatööriistad annavad teile teavet selle kohta, kui tihti mõistet otsitakse erinevates otsingumootorites. Te saate teavet tõlgendada ja otsustada, millised märksõnad aitavad teie ettevõttel orgaanilise otsingu tulemustes paremini toimida.

4. Sisu tõhususe tööriistad

Sisu on teie SEO toimivuses oluline. Sisu tõhususe vahendid hindavad teie sisu kvaliteeti otsingumootorite asjakohasuse, loetavuse ja optimeerimise põhjal .

Need tööriistad aitavad teil leida sisu ideid ja luua sisustrateegia, mis suurendab teie saidi mainet väljavaateid silmas pidades, saavutades samal ajal paremad SEO toimivused .

5. Link Removal Tools

Kuigi te ei pruugi kunagi linke loobuda, kui Google'i Penguini algoritm karistab teid, peate mõned lingid eemaldama. See võib võtta palju aega.

Samuti saate lingid eemaldada, kui need on negatiivse SEO rünnaku tõttu mõjutatud või teie sisu on seotud mõne saitiga, mis võib teie positsiooni negatiivselt mõjutada. Kasutad end Google'i heade raamatute alles .

6. Link Building Tools

Kuigi Google on vastu link hoone, võivad nad aidata teie positsiooni. Selle põhjuseks on asjaolu, et lingid on üks mõjukama edetäitumise teguritest, mis aitavad Google'il otsustada, kas teie sait on usaldusväärne või teatud märksõnade või teemade autoriteet.

Kui teete seda õigesti, siis peaks link hoone olema mõlemale poolele tohutu väärtusega, üks kasutab kvaliteetse sisuga tasu, samal ajal kui teine ​​suurendab oma saidi teadlikkust teatud valdkonna asutusena.

November 29, 2017