Back to Question Center
0

Semalt ekspert - SEO eksperdid peate võistluse võitma

1 answers:

Millist SEO teate? Enamiku inimeste jaoks on ainult üks. Kuid otsingumootori optimeerimine võib reaalselt liigitada erinevateks harudeks. Tegelikult võib nende alamkategooriate vahe olla pikk tee, mis aitab teil mõista, mida teie veebisait vajab paremaks järjestamiseks - como funciona una camara fotografica reflex profesional. Pidage meeles, et vajate kõiki SEO-sid, kuna igaüks neist on oma ainulaadsetel viisidel oluline.

Frank Abagnale, Semalt kliendi edujuht, määratleb SEO eksperdid, kellega peate haavama.

Leheküljel olev ekspert

See on lähete mees, kui peate leidma tasakaalu lehe sisu, saidi struktuuri ja veebisaidi HTML-aspekti vahel. Kui kasutate seda inimest, on teie sisu kindel, kõikehõlmav ja informatiivne, rääkimata sellest, et ideaalne vormindamine ilmneb. Selle lisamiseks sisaldab kohapeal olev ekspert usaldusväärset URL-i struktuuri ja kõrge kvaliteediga sisenevaid ja väljaminevaid linke. Loomulikult hindab kutt lihtsat auditit teie veebisaidi nõrkade külgede ja tugevate külgedega .

Off-page ekspert

Küsi off-page SEO ekspert kvaliteedi lingid ja ta ütleb sulle, et need on mõned. Sellegipoolest tagavad nad nende teadmiste abil teile. Veelgi parem, nad saavad isegi aru saada, kus konkureerib need lingid..Justkui see ei ole piisavalt hea, off-page SEO ekspert võimendab oma sotsiaalse meedia kontosid teha tööd teile. Neile, kui teie saiti ei nähta, siis nad ei tee oma tööd õigesti.

Sisu guru

Kui soovite, helistage talle sõnasõna või klaviatuuri sõdalane. Nad lihtsalt oskavad sõnade tegemist rääkida. Kuigi te saate neid tehniliselt mõelda kui lehekülje SEO eksperte, sest nad ilmselt tulevad värske, informatiivse sisuga, kulutavad nad tundide ja tundide kindlaksmääramiseks ideaalseid märksõnu, et oma sisu rajada. Sõltumata sellest, millist niši te töötate, saab see gurus alati kätte.

Tehniline SEO-ekspert

Google ja teised otsingumootorid vabastavad perioodiliselt otsingu algoritme, mis muudavad SEO mängu. Kui selline värskendus on teatavaks tehtud, peate teie poole pöörduma tehnilise SEO ekspertina. Kui (Jumal keelab) teie uusimale Google'i algoritmile mõjutab teie veebisait, võib see otsingutulemuse esimesest lehest langeda ning esimesel lehel taastuda ja naasta. See on koht, kus tehniline SEO-ekspert saab teie päästmiseks. Need aitavad teil konkurentsivõimeliste märksõnade jaoks kõrgel kohal, mis toob kaasa rohkem konversioone ja müüki. Saate nendele loota, et muuta teie veebisaidi lohutusvõimeline otsingumootorite algoritmide takistamiseks.

Analüüsimees

Analüüsimees on see ekspert, kes kulutab erinevate veebijälgimisvahendite kaudu pakutavate või kogutavate andmete hulka. Kui teie veebisaidi järjestus teatud märksõnade kohta langeb või algoritmi rakendatakse, on analüütilised eksperdid, kes teavad, mis juhtus ja mida tuleb parandada.

Nagu olete märganud, on SEO meeskonnatöö. Kui ekspertide meeskond paneb pea kokku, on ilutulestik väljapaistvad. Tugevused on kombineeritud ja nõrkused on ebasoodsad.

November 29, 2017