Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: Mis on SEO ja miks see on oluline?

1 answers:

SEO on efektiivne ja taskukohane viis uute klientide leidmiseks, oma saidi otsingumootori tulemuste autentimine ja oma müügi suurendamine. Otsingumootori optimeerimine või SEO tähendab veebisaidi ja selle artiklite kuvamist otsingutulemustes. Kuigi erinevad turundusstrateegiad on teie vaatajaskonnani jõudmiseks, otsingumootori optimeerimine annab meile võimaluse jõuda üha rohkemate inimesteni, kui nad otsivad teie märksõnade, teenuste, toodete ja fraasidega seotud teavet. Selle põhjuseks on, et SEO-l on ligikaudu neljateistkümne protsendi võrra madalam määr võrreldes teiste võrkude (nt e-turunduse, trüki reklaami ja sotsiaalse meedia turunduse) kahe protsendi lähedaste määradega.

Veelgi enam, tippiekspert Semalt tippiekspert Alexander Peresunko kinnitab, et SEO aitab meil parandada meie saidi nähtavust looduslike või orgaaniliste otsingutulemuste ja otsingumootori optimeerimise mitte segadusse tasulise otsinguga , kuna mõlemad on täiesti erinevad taktikad - panche particolari.

Miks on SEO teie jaoks oluline?

Kui te ei keskendu otsingutulemuste saidi või ajaveebi optimeerimisele, on teie võimalused kaotada oma liiklus ja kliendid konkurentidele suureks, kuna nende saidid ilmuvad otsingumootoris suureks tulemusi kui teie blogi või veebisaiti.Kui keegi otsib konkreetseid tooteid või teenuseid võrgus, pöördub ta Google, Bing või Yahoo.Külaline võib teie veebisaidile jõuda, kui otsite teavet, mis on seotud teie toodetega ja teenustega. Ideaalis on teie veebisait Uurijad näitavad, et kuueteistkümnel protsendil Google'i liiklusest lähevad saidid ja blogid, mis ilmuvad kolme kuni nelja otsingutulemini .

Kuidas hindavad otsingumootorid ettevõtte asukohta?

Otsingumootorid kasutavad algoritme, et hinnata, kus ettevõte seisab, ja pakuvad külastajatele kasulikku ja asjakohast teavet, kasutades samu algoritme. Peaksite veenduma, et teie sait ilmuks esimesel lehel, mitte 20. Selleks peate keskenduma domeenivaldkonnale ja kirjutama oma ettevõtte kohta käivate teemade jaoks kvaliteetsed artiklid. Teie saidi autoriteet määratakse mõne kohapealse ja välistöö tegurite alusel. Mõned neist on allpool kirjeldatud.

Kohapeal - otsingumootorid annavad parema hinne veebisaitidele, mis avaldavad korrapäraselt uut sisu teatud teemadel. Kui teil on uudiste veebisait, peaksite regulaarselt artikleid avaldama ja veebipõhiseid volitusi kehtestama.

Väljaspool - otsingumootorid soovivad, et teised saidid linkiksid teie veebisaidile tagasi. Kui mõni muu veebisait linkib teie artikleid ja inimesed jagavad sisu suhtlusvõrgustiku veebisaitidel, on otsingumootori tulemustes silmapaistev auastmes.

Kuidas alustada otsingumootori optimeerimisega (SEO)?

Otsingumootorite mõjutamine võtab aega, kuid kindlasti tasub see siis, kui jõuate uute külastajate juurde. Kui olete blogi käivitanud, on hea keskenduda teie vaatajaskonnale. Selle asemel, et kirjutada üldistest teemadest, peaksite avaldama teatud teemade sisu ja katma teemade hulga. Ja kui hakkate algse sisu kirjutama, loovad oma domeeni volitused ja peaksid regulaarselt jagama sisu sotsiaalmeedias.

November 29, 2017