Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: kuidas postiturundus seostub SEO-ga

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine seisab kahel peamisel sambal, mis suurenebveebisaidi toimivus ja saidi külastused. Kohapealne optimeerimine toimib koos paigutuse, jõudluse, elementide ja märksõnade sihtmärkidega, mis onäri ja selle vaatajate jaoks. Off-saidil optimeerimine tähendab väliste väljaannete ja sissetulevate lingid, mis viib vaatajaidveebisait. E-posti turundus mõjutab mõlema komponendi kaudu SEO.

Jack Miller, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad, kuidas e-turunduskampaaniad mõjutavad teie SEO toimivust otseselt ja sellest tulenevalt.

esmased eesmärgid

E-posti turunduskampaaniad otseselt otsingut mõjutavadmootori järjestus järgmistel põhjustel:

  • Sissetulevad lingid - appraiser courses edmonton. Domeeni volituste skaala määrab otsingus toimivusemootor, määrates kindlaks lingid, mis suunavad inimesi saidile, nende mitmekesisus ja hostingallikate kõrge autoriteet. Tugevsissetulevad lingid aitavad teil saavutada konkurentsivõimet. E-posti turundus mõjutab liikmeid, luues sellega seotud sidemeidsaidil postitused, mis tagab, et neile juurdepääs jääb ka edaspidi.
  • Sisu edendamine. E-posti turundus suurendab üldise nähtavustsisu. Näiteks sisaldab iganädalane või igakuine blogi kõige populaarsemaid postitusi, suurendab liiklust.
  • Kohapealne osalus. Google määrab saidi suhtelise väärtusehinnates selle liikluse ülemusi ja kasutajate kaasamise määra. Kui teil on aktiivsete kasutajate kogum, siis otsige veebisaidi paremusjärjestustsuurem kui siis, kui te ei oleks kaasatud sihtrühma.

teiseseid eesmärke

Need on teiseseid tegureid, mis parandavad veebisaidi otsingureitingut e-turunduse kaudu:

  • Sotsiaalmeedia kaasamine. Sotsiaalmeedias ei ole ühtegi tegevustmõju SEO. Kuid sisu levitamine ja postituste loomine sotsiaalmeedias tähendab seda, et bränd jõuab laiema publikuni. Tulemuseks onsuurendades nähtavust, luues seeläbi veelgi suurema võimaluse profiili sissetulevate linkide ligimeelitamiseks.
  • Reputatsioonide loomine. E-turundamine aitab luua ettevõtte kaubamärki,seega meelitada uusi kliente ja hoida olemasolevaid. Mida suurem maine on, seda suurem on võimalus, et neid saab kasutada tipptasemelmis viib mõjukate inimeste kaasamiseni.
  • Pikaajaline kaalutlus. E-posti põhjal kogutud statistikaturunduskampaania aitab luua jätkusuutlikke strateegiaid pikaajaliseks arenguks. Selle teabe abil on võimalik tuvastadamis on teie ideaalne publik ja kõige populaarsemad postitused.

Edu nõuanded

  • hoiduda konkreetse meetme müügist üldsusele. Selle asemel keskendualgupärase ja väärtusliku aine, materjali ja võimaluste loomine.
  • Üks peaks võimaldama abonentidel liituda huvirühmade loendiga
  • Paljude e-kirjade saatmine võib sundida tellijaid loobuma tellimustest. Massiteave ontüütu, ja inimesed peavad seda rämpspostina. Piirata sisu mõnele olulisele punktile.
  • Tõhusus peaks olema mõõdetav. Posti platvormi rajadavaneb ja klõpsab, annab ülevaate sellest, kuidas vaatajad käituvad või pakuvad materjali.

Google ei räsk meili teel. Kuid e-turunduse pole natuke kasutuSEO jaoks niipea, kui see võib mõjutada teie jälgijate käitumist, mis võib teie otsingutulemusi kas suurendada või vähendada. Kliendid Semalt on osutunud tõhusaks e-turunduse integreerimiseks ettevõtte SEO strateegiasse.

November 27, 2017