Back to Question Center
0

Semalt: 13 võitnud tekstiosade tüübid SEO meistrite jaoks

1 answers:

Oleks vale öelda, et kasutajad armastavad lugeda lihtsat, kuid informatiivset sisu. Näiteks enamik inimesi, kes kasutavad sõnade sisu, animatsioone, pilte ja videoid, saavad oma saitidele suure hulga külastajaid.

Artiklite liigitamiseks on mõned viisid ja Semalt kliendihaldurite juhataja Jason Adler on rääkinud otsingumootori optimeerimise parimatest tekstilistest sisutüüpidest.

1 - eleaf is tick 30w mod kit. Ultimate juhendid

Paljud inimesed armastavad lugeda juhendeid, nii et saate neid regulaarselt kirjutada. Juhis on kõige sagedamini 2000 kuni 3000 sõna ja see sisaldab kogu vajalikku teavet, mida kasutajad otsivad. Kui te oma külastajate jaoks juhiseid kirjutate, muudate nad rahulolevaks ja võite hoida nende tähelepanu nädalatele ja nädalatele. Pikaajaliste mõjude tõttu on juhend kergesti jagatav ja saab arvukalt kommentaare.

2. Eksperdiarvamused

Enamik veebimeistreid armastavad kirjalikult eksperdirühmi, kuna neid on lihtne optimeerida ja need ei tohiks olla pikemad kui 1500 sõna. Veenduge, et teie ümarüritused katavad kogu vajaliku teabe ja sisaldavad kümneid looduslikke tagasilinke. Ei oleks vale öelda, et ekspertide kokkuvõte võtab kirjutamiseks palju aega, kuid kui see on kaasav, võib see teile AdSense'ilt ja muudelt sarnastest võrkudest kasu saada.

3. Igavesine sisu

Igavesed tooted on artiklid, mis kuulsad kuude või aastate jooksul. Põhimõtteliselt on lihtne kirjutada igihaljad teemad ja need peaksid olema seotud mõnede suundumuste, muutuvate teemade ja uudistega. Nad jäävad aastaid samaks aastateks ja ei vaja muudatusi, kui olete nendega teinud.

4. Loendid

On huvitav kirjutada loendeid ja need sisaldavad kasutajatele palju teavet. Nimekirjad võivad olla faktidel põhinevad ja toimivad. Kui teie loendid on informatiivsed, peaksid lugejad neile meeldima ja neid suurel hulgal jagama. Veenduge, et jagate oma loendi lühikesteks lõikudeks ja andke oma kasutajatele kogu vajaliku teabe.

5. Casual blogipostitused

Juhuslikud blogipostitused on kirjutanud suur hulk blogijaid. Praegu on see hea viis meelitada inimesi saidile, kuid teie rõhk peaks olema pigem kvaliteet kui kogus. Juhuslikud blogipostitused on alati trendi ja tuleks kirjutada vaid 500 sõna .

6. Ressursside leheküljed

Ressursi lehed ei pruugi teie saidi korralikult asetada ootamatult, kuid need on igihaljad ja ei muutu lihtsalt indekseerituks. Neid on tuntud SEO-ide ja turundajatena ning neid saab kirjutada suur hulk inimesi. Inimesed otsivad alati mõnda teemat lisateavet, et saaksite neile pakkuda vajalikku.

7. Artiklite seeria

On hea kirjutada artikleid, mida teie lugejad armastavad lugeda ja jagada. Seal on sadu kuni tuhandeid teemasid, millest kirjutada. Sa peaksid valima oma lugu teemad mõistlikult ja peaks pöörama tähelepanu külastajate vajadustele. Kui teil pole lugejaid, võib artiklite seeria sulle palju lugejaid ning aitab teil brändi reklaamida .

8. Sisu levib erinevates lehtedes

Kui olete avanud URL-id, mis soovivad külastada järgmisi lehti, siis me kutsume neid tekstisiseseid linke. See on üks parimaid trikke, et kaasata üha enam inimesi ja aidata neil oma saidil kaua püsida. Sisu tuleks levitada mitmesugustel lehtedel, kuid seal ei tohiks olla asjakohatu sisu, kuna see võib rikkuda teie saidi mainet .

9. Informatsioonirikas sisu

On oluline kirjutada infot rikkalikku sisu. Te ei saa vaidlustada seda, kellel on otsingumootoris hea positsioon. Tõenäoliselt pöörab ta sellisele sisule palju tähelepanu. Teavet rikkad artiklid on otsesed ja neid tuleks kirjutada regulaarselt.

10. Rikaste kategooriate sihtlehed

Mõned inimesed ignoreerivad, et kõik teie saidil olevad sõnad on kasulikud ja informatiivsed. Sama kehtib ka kategooria maandurite kohta. Kui teie sait külastab külastajaid, peaksite neid tervitama erinevate rühmadega, et nad saaksid otsustada, mida sirvida. Kategooria sihtlehed annavad teie artiklitele palju väärtuslikku teavet ja suurendavad teie saidi osalemist.

11. Uurimispostid

Kahtlemata on teadustöö ametikohad alati nõudlikud, nii et saate neid suuremahuliselt kirjutada. Paljud inimesed, eriti õpilased ja teadlased, otsivad uurimistöid ja selliseid ametikohti. Seal on alati midagi parandada ja võite leiutada palju ideid inimeste meelitamiseks.

12. E-raamatud

E-raamat on suurepärane võimalus meelitada külastajaid tekstilise sisu juurde. See on üks teie kõige võimsamaid tekstilise sisuga tööriistu siiani. Saate oma saidile PDF-i või Wordi failid üles laadida ja oma kasutajatele alla laadida.

13. Intervjuud

Sa peaksid läbi viima intervjuud ja saatma need oma veebisaidile või blogile. Intervjuud võivad olla poliitikud, kuulsused ja need peaksid toimuma kirjaliku materjali, helide ja videote kujul. Need peaksid olema kõigile nähtavad ja peaksid pakkuma inimestele palju teavet.

November 29, 2017