Back to Question Center
0

See reklaami maailm või kuidas muuta tarbijad teid armastatuks - Semalt Expert'i turundusstrateegiad

1 answers:

Praegune maailm, kus me elame, on reklaam, reklaami maailm. Reklaamideta ei oleks vaja selliseid asju nagu televisioon, raadio või sotsiaalmeedia. Ütlematagi selge, et peaksime siis rohkem maksma asju, mida me vajame. 86% elanikkonnast usub, et reklaamid on vajalikud vaba sisu levitamiseks veebis - umzugsunternehmen schweiz nach deutschland. Kuid see ei anna turundajatele õigust häirida meid reklaamidega. Järgmised on neli Oliver Kingi Semalt eksperdi strateegiat, mis tõepoolest võivad tarbijad olla õnnelikud.

Tee Personal

Pole midagi, mis ärritab potentsiaalseid kliente kui muret tekitav müüja, kes püüab sundida teid selle või selle toote ostma kõikidel kuludel. See on tohutu väljalülitamine ja konversiooni puhul väga ebaefektiivne. Tarbijad võivad teie häält välja panna või märkida oma tüütu käitumise ja lubada mitte kunagi teiega või kaubamärgiga, millega te esindate, suhtlema hakkate.

Sotsiaalne maastik läheb nüüd tarbijakesksemaks lähenemiseks, mis peaks kajastuma digitaalse turunduse strateegiaga . Tarbijaid tuleb ravida viisil, mida nad soovivad ravida. Ainus viis, kuidas seda saavutada, on see, kui nad rakendavad sotsiaalset jälgimist ja analüütikat..Need aitavad tuvastada tarbijate tundeid, nii et turustajad saaksid neid sihtida, kui nad osalevad nendega autentsetes vestluses. Optimeerides neid ärivaldkondi, aitab turundajal oma SEO jõupingutusi võimendada.

Tee asjassepuutuv

Nii palju, kui isikupärastamine on oluline, ei ole võimalik teada, kes loeb konkreetset postitust, millal nad sellele juurde pääsevad, ja teisi asju, mida need võivad huvitada. Native network peaks aitama, pakkudes tarbijatele sisulisi soovitusi järgige. Turundajad peaksid teadma, et soovitused peavad olema seotud lugeja maitse ja eelistustega. Kui need sisaldavad lingid postitustele, mis on seotud lugejate huvidega, kuid mida muidu ei leia, muutub see sait usaldusväärseks ja hinnatud ressursiks, mis on SEO jaoks kasulik. Tulemuseks on see, et kirjastaja säilitab kõrge tulu, samal ajal pakkudes tarbijatele meeldejäävaid sisu avastamisvõtteid, mis hoiavad neid veelgi rohkem .

Tee õigeaegselt

Digitaalse turunduse puhul on tarbijatel vähe asju:

  • Kupongid, mis otsustasid ostetud objekti eest, kuna need on kasutu kõigile, kellel on piiratud ruumi või rahalisi vahendeid, enne kui see aegub.
  • Korduvad reklaamid Facebookis nende poolt ostetud kauba või teenuse jaoks.
  • E-kirjade tellimiskastid, mis ilmuvad kohe, kui üks leiab nende sisu.

Turundajad peavad digitaalturundust kasutama viisil, mis hoiab tarbijaid neile lojaalsena. Nimetatud pahamehed võivad tunduda väikesed, kuid vähegi lisanduvad. Kuna piiramatud allikad asjassepuutuvad asjad, mida nad soovivad, ei anna neile põhjust mitte valida brändi, mida müüte. Kliendi tagasiside ja sotsiaalse meedia ülevaadetega veenduge, et kõik teenused oleksid nende vajaduste järgi lähendatud.

Tee vastav

Viimane, kuid mitte kõige vähem, on luua sisu, mis puudutab inimestega seotud emotsioone. Emotsioonid on suurepärane motivaator. Mõned tarbijad võivad nalja teha selle kohta, kuidas reklaam on emotsionaalselt manipuleeriv, kuid nad ei tundu kunagi seda unustanud tulevikus.

November 29, 2017