Back to Question Center
0

Neli tüüpi SEO sisu, mis aitavad müüki suurendada

1 answers:

Iga SEO strateegia peamine koostisosa on kvaliteetne sisu ja saidiomanikud peavad pidevalt töötama, et luua ja avaldada suurepärast sisu. Interneti-kasutajaid hoitakse kohas, mis juhib nende tähelepanu, ja julgustab neid lohutama oma kontaktteavet.

Kas olete kunagi mõelnud, milline sisu on ettevõttele kõige sobivam ja kuidas seda parandada? Semalt ekspert Max Bell jagab mitmeid strateegiaid, mis aitavad digitaalsetel turundajatel kujundada veebisaidi statistika ja külastajate teabe konkreetset sisu turunduslikku taktikat. Pärast saidi praeguse toimivuse ülevaate saamist võib veebisaidi omanik luua neli sisutüüpi madalate kulutustega, kuid millel on suur mõju saidi jõudlusele.

Enamik veebisaidi sisutüüpi on kõige olulisemad veebisaidid - kloxo installation. Blogid pakuvad põhjalikku haridust mitmesugustel teemadel, mis on huvipakkuvas vormis, on ettevõtte jaoks äärmiselt kasulikud ja on seotud märksõnadega. Blogid annavad selle valdkonna asutuse, võime ja kogemuse äri. TechClient tuvastas, et 82% USA klientidest usaldavad blogisid ja blogisid ning 62% tarbijatest on tellinud blogipostituste põhjal tellimuse.

Teiseks, infograafia on suurepärane sisu tööriist, mis aitab suurendada ettevõtte SEO-sid. On olukordi, kus on tõhusam näidata teatud andmetest või konkreetset teemat kui pika sisu kirjutamine. ja pakkuma tehnikat, et muuta keeruline (või isegi igav) teema midagi, mida inimesed saavad nautida. Infografikaid jagatakse ja neile meeldib neli korda rohkem kui teisi sisutüüpe ning 91% klientidest leiavad, et kohandatud sisu, näiteks infograafia, on äärmiselt kasulik.)

Kolmandaks on juhtumiuuringud erakordne võimalus näidata ettevõtte laiust ja sügavust ning selle edusamme lisaks potentsiaalsete juhtivate andmete kogumisele. Juhtumiuuringud pakuvad võimalust kontrollida sõnumeid, mis puudutavad ettevõtet ja tooteid või teenuseid. Veebisaidi külastaja saab tutvuda juhtumiuuringuga, pakkudes e-posti ja nime. Juhtumiuuring saadetakse seejärel kasutajale ja lühike aitäh sõnum on viisanõuete näitamiseks.

Lõpuks on videod sisu, mis peab olema igal turundaja mängukirjas. Kui foto vastab tuhande sõnaga, siis peab videol olema kaks miljonit. Vastavalt digitaalse turunduse ekspertide andmetele prognoositakse, et videod kasvavad 2020. aastaks kogu Interneti-liiklusele 85% ulatuses ja moodustavad ühe kõige tõhusama kommunikatsioonimeetodi. Videod võivad anda hämmastava mõju SEO ja ettevõtte veebisaidile ainult siis, kui seda õigesti teha. SEO eksperdid väidavad, et olulised näpunäited videote kasutuselevõtu parandamiseks hõlmavad videote optimeerimist, ettevõtte veebisaidil ja YouTube'is videote külastamist ja ka videokõnesid.

November 29, 2017