Back to Question Center
0

Mobiilirakenduste kaitse. Miks on teie ettevõttele nii oluline? - Semalt teab vastust

1 answers:

Alexander Peresunko, Semalt kliendihalduse juht, näitab teile lihtsa tegeliku näitena, miks on tähtis kaitsta oma mobiilirakendusi roboteid ja skreepereid ründama.

Mitmed ettevõtted eelistavad Mobile First'i äristrateegiat nii oma globaalsete kui kohalike klientide kogemuste isikutamiseks. Myntra on India parim ja üks suurimaid online moodsaid kauplusi. See oli esimene, kes kasutas ainult Rakenduse mobiilirakendust, mis väidab end olevat parim müügi ja teenuste osas - home office network wiring. Loomulikult võite selle äristrateegia vastu võtta, kuid alati kaasnevad turvariskid.

On mõningaid vääritimõistmisi, et mobiilirakendused on veebipõhiste ennetusreeglite, veebihakkamise ja sisu kaitsmise osas turvalisemad kui veebisaidid. Kuid üksikasjade kontrollimisel saame mõista, et teie veebisaitide ja mobiilirakendustega on kaasas palju probleeme. Seega, kõik vajab kaitset skreeperite ja robotite eest. Igal päeval ilmnevad paljud probleemid veebisaitidel ja mobiilirakendustel, mis vajavad teie tähelepanu ja rasket tööd. Kui soovite oma ettevõttele eelistada, siis on parim võimalus, et lubate endale mõnda aega ja vabastada robotid ja skreeperid nii kiiresti kui võimalik .

Mobiilirakendused lubavad kasutajatel tarbida teavet ja andmeid, millele pääseb juurde erinevate veebiteenuste kaudu..Need veebiteenused ja nende andmed on kriimustuste suhtes haavatavad. Teie veebisisu võib erinevatel eesmärkidel varastada automatiseeritud programmidega, mida kutsutakse robottideks. Kui soovite neist lahti saada, peate blokeerima oma IP-aadressid, kuna see on kõige lihtsam ja parim viis kaitsta robotide saabumist.

Oleks vale öelda, et robotprogrammi probleem on mobiiltelefonidele ja veebisaitidele üks suurimaid probleeme. Ettevõtted kaotavad nende botte tõttu palju andmeid ja tundlikku teavet internetis. Nad indekseerivad mitu rakendust, et teie andmeid varastada või neid kopeerida, mis toob kaasa rämpsposti rakendustest, mis teenindavad mitmesuguseid ehtsaid kasutajaid ja kliente.

Kuidas botsid teie ettevõttele mõjutavad

Kuulsad rakendused nagu Tinder ja Snapchat on mitu kuud võitlust halbade robottidega. Nad väidetavalt takistavad nende ettevõtete nähtavust ja usaldusväärsust, põhjustades klientidele ja kasutajatele suuresti ebamugavust. Hiljuti teatati vaidlusest Myntra ja teise nimetamata ettevõtte vahel. Viimane suutis portida Myntra rakendusi ja sisu erinevatel veebisaitidel ja domeenidel. Selle tulemusena sundis ettevõte mitut teenust välja lülitama, kuna kliendid lõpetasid Myntra ja selle toodete usaldamise. Nad pidasid seda ebaseaduslikuks töölaua versiooniks ja hakkasid seda oma süsteemidest eemaldama. Sellega seoses olid riskid kõige olulisemad ja meie arvates tekkis palju küsimusi. Üks neist küsimustest on iga rakenduse või ettevõtte jaoks vaja kaitset roboteid või mitte?

Mobiilirakenduse API-i turvalisus

Rakendusel põhinevatel ettevõtetel on väga oluline oma mobiilirakenduste ja nende funktsioonide kaitsmine roboteid. Neil tuleb kasutada suurepäraseid turvalahendusi, mis kaitseksid nende andmeid ja veebiteenuseid pahavara ja robotite eest. See ei ole lihtne ülesanne ja see võib vajada palju aega ja jõupingutusi. Isegi viirusetõrjetarkvara ja pahavaravastased tööriistad on midagi head, sest need ei taga soovitud tulemusi.

November 29, 2017