Back to Question Center
0

Kasulikud nõuanded Semalt selle kohta, kuidas valida parima sisutüübi oma SEO kampaania jaoks

1 answers:

Kui tegemist on SEO, suurendada oma potentsiaali kasutajate kaasamise ja luua oma online-äri nähtavust küsimusi palju. Otsingumootori optimeerimine määrab interaktiivse sisu kasutamise teie veebisaidi jaoks liikluse loomisel ja algoritmide kõrgel järjestamisel. Ettevõtte jaoks sobiva SEO strateegia valimine toob kaasa eduka kampaania.

Igapäevaste rekordkõikumiste väär tõlgendamine, mida tähistatakse suurema veebisaidi suundumuste tõttu, võib põhjustada online-ettevõtete languse - julkistustilaisuus. Igapäevased veebisaitide kontrollid annavad veebisaitide turundajatele ja turunduskonsultantidele võimaluse kontrollida oma veebisaitide trendi. Teie projektis kasutamiseks sobiliku vormingu otsustamine annab rohkem teavet liiklusest, mis leiab aset, ja külastajate arvu, kes klõpsavad teie lehti.

Nik Chaykovskiy, Semalt vanemate klienditeeninduse juht, tutvustas siinkohal kümme sisumust, mis kujundavad online-ärisektori SEO kampaaniate edasist edu.

1) Visuaalsete galeriide ja fotode kasutamine

Visuaalsed galeriid mängivad SEO-ist suurt rolli. Näiteks külastajate turul 10 populaarseima valge vabaaja kleidi fotod pakuvad veebisaiti külastajate arvukalt.

2) mitme lehe juhendite genereerimine. Mitmekordsete lehtede juhendamine lõikab kogu protsessi, pannes külastaja hea juhendi analüüsi.

3) videopõhine sisu. Rohkem kui 75% külastajatest soovib lugeda sisu varjatud videotega.

4) Komplekssed andmeedastused..Visuaalsete andmete hankimine külastajate tähelepanu teie lehele ja suurendada õiget liiklust oma ettevõtte veebisaidil.

5) kategooriatesse kuuluv sisu, mis viib külastajaid terviklikumaks.

6) Põhjalik sisu. Heaks näiteks on 2016. aasta väljaandes Wearable's Best Fitness Trackers, mis praegu on algoritme kõrgelt hinnanud.

7) Interaktiivse sisu kasutamine.

8) Blogi postituste mõju SEO-le

9) Lühivormide kasutamine.

10) Pikad tsiteeritud artiklid. Fermi paradoks on hea näide pika tsiteeritud artiklitest, tükk, mis on algoritmides väga muutlik.

Mobiilsideseadmetes väga navigeeritav sisu kipub suurelt teisendama ja Google'i algoritmides teenima suurepäraseid tulemusi. Võimsuspunktide ja PDF-ide kasutamine annab potentsiaalsetele külastajatele püüdlikku aega nende avamiseks. SEO-kampaania edu tähendab rohkem online-turundaja oskusi nende erialal.

Teie potentsiaalsete külastajate vahel jagatavate küsimuste vastamine aitab suuresti kaasa teie SEO kampaania edukusele. Otsingumootori optimeerimise projekti uute ideede ja sisutüüpide tutvustamine aitab teil külastajate majanduslikku heaolu teenida. Vältige turul tugevat konkurentsi, jälgides visuaalse sisu ja videopõhiste postituste mõju teie veebisaidile. Liikluse suurenemine ja kasutajate suurem kaasamine viitab kampaanias püstitatud jõupingutustele.

Millist vormingut või sisutüüpi peaksite oma SEO kampaania jaoks kasutama? See küsimus on turustussektoris levinud. Sisu turustajana vältige uute sisutüüpide kasutamist lihtsalt sellepärast, et need on turul uued. Kuid ärge ignoreerige äsja kasutusele võetud vorminguid turul ja kaaluge mitme märksõna lähenemisviisi kasutamist oma külastajate spetsifikatsioonide täitmiseks.

November 29, 2017