Back to Question Center
0

Kas teate, kuidas teha tagasilinke SEO parimal võimalikul viisil?

1 answers:

Pole vaja öelda, et iga veebihaldur ja veebiettevõtte omanik peaksid teadma, kuidas teha SEO-lugejatena tagasitõmbamisi - rohkem veebiliikluse pumpamiseks ja lõpptulemuste saamiseks kõrgeima positsiooni saamiseks. Kuid mis teeb iga veebisaidi või blogi jaoks SEO-sõbralik tagasiside profiili? Ettevaatlikud ja teadlikud seire-, kinnitamis- ja kiirparandusprotseduurid, nii et iga väärtusliku tagurpidi algne potentsiaal muutub täielikult juhitavaks, et seda saaks alati lühikese ajaga reguleerida. Lihtsamalt öeldes, kui tagasilink hakkab oma väärtust kaotama, tuleks seda kas ümber töödelda või kohe eemaldada. Niisiis, kuidas teha tagasilinke SEO-is? Vaatame seda - see oleks pidev protsess - waschmaschine transportieren sackkarre preis. Mastaabis mõõdetuna ühendatakse see üldise sideühenduse loomise ja pideva hooldamise vahenditega regulaarse ülevaatusgraafiku abil.

how to do backlinks seo

Mis teeb hea tagasitõmbamise

Enne midagi muud, iga "hea" tagurpidi (muidu looduslik või orgaaniline) peab pärinema ainult reaalsetest veebisaitidest, või mõni muu veebiallikas. Edasi peaks hea tagasilinki allikale olema mõistlik skoor PR (pagerank), DA (domeenikorraldus) ja PA (page authority). Lõppude lõpuks eeldatakse, et kõikidel potentsiaalsetel kandidaatidel (veebisaidil või blogil) lingitud on kindel lehe sisu, mis annab tegelikku väärtust elada kasutajatele.

Ideaalis peaks selline sisu olema tervitatav sotsiaalmeedias jagamisel. Ma mõtlen, et need igavad lihtsad tekstikirjad tuleks ümber töötada arukamalt - vähemalt konkureerides - välja mõningate pilkupüüdevate ja informatiivsete graafikute, graafikute, infografikute, arvutustabelite või muude visuaalsete vahenditega, et illustreerida kõige lihtsamat ja selgeim viis. Muide, tavalise lehe sisu ümberkujundamine veelgi kasutajasõbralikumaks võib samuti saada mõistlikuks otsuseks teie enda veebisaidile või blogile. Nii et investeerite mõnda aega ja vaeva, et ümber kujundada vähemalt pikim sisu või tõenäoliselt selle kõige halvem osa lugeda ja absorbeerida liiga tüütuks. Nii, selle kasutajasõbraliku ja nii "kergesti seeduvast" sisuga mõnede lintade abil saate mitte ainult luua rohkem tagasilinke, jagada, mainida, tuua ja tellida, kuid pumbata rohkem veebiliiklust.

backlinks seo

Kuidas teha tagasilinke SEO

  • tugineda hästi formuleeritud link hoone strateegia;
  • püüda kasutada digitaalturunduse parimaid kogemusi;
  • on teie tagasiside jälgimiseks sagedane kontrollkava - nii nende kogus kui ka linkprofiili kvaliteet;
  • kirjutada külalisi artikleid või blogi postitusi, et need avaldataks mõne autoriteetse kolmanda osapoole allikale;
  • tegelevad ainult väga hea mainega veebisaitide või ajaveebidega, mis peaksid olema täiesti asjakohased teie peamise äritegevuse, turutšši või vähemalt seotud tööstusharuga.

Tipptaseme uurimise ja soovitamise tööriistade hulgas proovisin oma hiljuti käivitatud poodide veebipoest Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) ja Majestic SEO tööriistakomplekti. Lõppude lõpuks on otsustada, kuidas SEO-l on lingid ja milline on veebipõhine tööriist, et proovida kõigepealt. Lõpuks ärge unustage, et teie loodud lingid võivad tunduda olevat täiesti kasutud. Loomulikult, arvestades, et kavatsete linkida veebisaidi või blogi, mis on tegelikult SEO märksõnade poolest nõrgem kui teie.

December 22, 2017