Back to Question Center
0

Kas minu ettevõte on hea kandideerija tagasiside saamiseks?

1 answers:

Suured online-ettevõtted, kellel on oma ettevõttesisese SEO meeskonna eelarve ja kes on valmis investeerima märkimisväärsetes summas kõikides olulistes optimeerimismeetodites, on kõik võimalused lingid luua. Kuid väikeste ja kohalike ettevõtete jaoks, kes püüavad rahalise voo püsimist positiivselt näha, ei pruugi linkide loomine olla strateegias, mis väärtaks investeeringuid.

Arutleme, kas linkide loomine on hiljuti loodud veebipõhise ettevõtte jaoks kulutõhus tehnika või on mõttetu rõhutada optimeerimise põhiosa väliseid linkide genereerimist.

how to generate backlinks

Potentsiaalne tagasimakse, mida saate link hoones

Olgem põhjalikumalt uurida, milline link hoone on ja kuidas see aitab kaasa meie veebisaidi otsingumootori optimeerimisele - star trek wms slots. Seda välimist optimeerimistehnikat kasutatakse otsingumootorite kuvamiseks, kui väärtuslik on teie sait. Kui otsingumootorid hindavad, millised veebisaidid väärivad otsingutulemuste lehel kõrgeima auastmega, siis pöörab see erilist tähelepanu päringute asjakohasusele ja veebisaitide autorile.See aitab Googleil pakkuda kasutajatele kõige olulisemaid nende päringute otsingutulemusi. Google hindab veebisaidi asutust, kasutades mitut tegurit, millest kõige olulisem on Interneti-allikale viitavate väliste linkide arv ja kvaliteet.

Mida suurem on linki autor, seda suurem on teie saidi väärtus teie jaoks. Lingilinkide autoriteet määrab linki allika maine ja usaldusväärsus ning sisu asjakohasus, millele see link on paigutatud. Kui kasutajad järgivad kindlat tagurpidi, võib seda pidada kvaliteetseks ja autoriteetseks.

Link hoone ise on palju kasu veebilehel. Andke meile mõned neist välja:

  • Edetabelid tõsta

Sissetulevad lingid võivad suurendada saidi domeeninõudeid või tõsta liiklust teie veebiallika kindlale lehele mis viitab linkile. Selle tulemusena näeb Google teie saiti rohkem lugupeetavaks ja annab saidile kõrgema auastme ning saadab teie saidile rohkem liiklust.

  • Viitteliiklus

Viidete lisamine külalis postitustesse ja muudesse välise sisu vormidesse, saate tuua oma saidile suunamisliini. Kui teie lingid on ümbritsetud kvaliteedi ja teadustööga seotud sisuga, mis väärtustab teie sihitud sihtrühma, siis saadate liikluse otse kasutajatele, kes klõpsavad lingile otse, et saada lisateavet.

how to get backlinks

  • Bränditeadlikkus

Kui te varem või hiljem mainite oma brändi nime blogi postitustes ja artiklites teistel veebilehtedel, kasutajad mäletavad seda. Ja isegi kui need kasutajad teie linke ei klõpsa, parandate oma brändi nähtavust.

  • ROI (investeeringutasuvus) Tagasilink võib kesta lõputult, mistõttu nende väärtus võib aja jooksul tõusta. Kui investeerite oma raha püsiva lingi saamiseks ühel tipptasemel veebisaitidel, saate selle investeeringu suure kasu püsiva liikluse ja konversiooni kujul.


December 22, 2017