Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle top 10 tagasilinkide saiti, et maksta sidemeid ohutult?

1 answers:

Jah, ma suudan näidata teile top 10 tagasilinkide saiti, et osta kvaliteetseid linke, millel on väiksem võimalus Google'i punase lipu tõstatamiseks. Tegelikult on loodusliku lingi loomise orgaaniline protsess enam kui oluline. Ma mõtlen, et ekspertide veebihaldajad ja professionaalsed SEO-ettevõtted on hiljuti uuesti kinnitanud, et iga veebisaidi pingeread juhitakse sageli kohapealse optimeerimisega vaid ligikaudu 10%. Samal ajal sõltub veebipõhise edutamise edusammudest veebisaidi peamine linki profiil, mis puudutab nii kvaliteedi kui ka koguse tagasilinke. Pidage seda silmas pidades - lihtsalt öelge, et iga veebisaidi või blogi sisenev link annab tegelikult Google'i enda ja ka teiste suuremate otsingumootorite jaoks positiivse "hääle", kui tegemist on õige positsiooni määramisega SERP-i loend.

Pange tähele, et lingid kujutavad endast endast enamat kui tõhusat ja kasulikku võimalust oma veebisaidi praeguste hinnepositsioonide parandamiseks vähem aega - computer companies in san jose california. Kuid enne, kui näete kümmet toplinki saiti, mis on teie aega ja vaeva väärt, peame silma paistma - lingid korralikult ja õigel eesmärgil oleksid kõik korras. Kuigi kogu tegevus võib osutuda pigem kahjulikuks kui pigem jõupingutusteks. Sellepärast soovitame neid kasutada erilise hoolsusega ja teha iga veebisaidi või blogi lingi kahekordse kontrollimise enne, kui see hakkab otse saama. Ja pole vaja öelda, et saada makstud linke kas lahtiselt või lingiratastelt (i. e. , võrguplatvormid ja saitidel ulatuslikuks linkivahetuseks, samuti kõik muud odavad linkide loomise teenused, mida kasutatakse sageli madala kvaliteediga lingidena tonnide kudemiseks, kuid peaaegu iseenesestmõistetavaks). Seega pidage meeles, et enne mõne teise tasulise linki saamist tuleb investeerida piisavalt aega õigete teadusuuringute tegemiseks - isegi kümmetest toplinki saitidest. Lõppude lõpuks on internetis internetis olevate linkide hoogustamine tõenäoliselt kõige ohtlikum ja riskantsem ettevõtmine.

Top 10 lingid

 1. Lingid Juhtkond - see on esimene koht, kuhu soovitan külastada. Lihtsalt sellepärast, et kasutasin oma teenuseid nihke veebisaidil tagasilinkide loomiseks ja leidsin peaaegu kõik lihtsa, usaldusväärse ja ohutu. Lingid Juhtimine ei paku pakkumist, seega võite alati korralike tasude eest osta head PageRanki lingid. Pealegi algab alumine hind just ühe dollariga.
 1. Lingi postitused - teine ​​allikas, mis leiti minu 10 pealkirja pealtvaatajate saitide loendist turvalise tehingu tegemiseks. Selle platvormi kõige tugevamate külgede seas saate selle hõlpsalt liituda, tasudes hetkeks $ 49 tasu. Postituste lingid osutusid usaldusväärseks viisiks viivitamatult õigete kirjastajatega suhtlemiseks. Ja seal on palju reklaamijaid, kes otsivad head pakkumisi kvaliteetsete tagasilinkide ostmisega. Pidage meeles, et kui teie veebisait või blog on piisavalt hea, võite ka ise kirjastajaga tegutseda. Kui olete saanud värske, kvaliteetse ja hästi sihitud sisu, peate lihtsalt oma saidi saatma. Sel moel tegelete tõeliste tagasilinkide loomisega reaalsete klientide jaoks raha teenimiseks. Lõppude lõpuks on tegemist äriga, kas pole?

 1. Tagasilinkid dot COM - see on kolmas kõige populaarsem koht tagasilinkide ostmiseks. Selle ressursi väga spetsiifiline omadus on see, et see võib pakkuda suhteliselt laialdast pakkumiste nimekirja nii kõrgete domeeninimede tihedate PR-saitidega kui ka suure hulga teiste kolmandate osapoolte veebisaitide või ajaveebidega, mida tuleks maksta HQ lingidena hästi. Veelgi enam - lingid dot COM on suurepärane ja kasutuskõlblik koht, kus saate hankida lisaväärtusega linke ja tõsta oma praeguseid paremusjärjestusi ka. Pealegi on tuntud tuntumate tasuliste linkide pakkujate seas tõenäoliselt ühe niši veebisaidi kaudu, kus saate kümmet esimest tagasilinkiliini külastajate seas kõige lihtsamalt osta - võite edukalt makse krediitkaardiga teha või lihtsalt oma isikliku PayPali konto abil.
 1. Black Hat Lingid - on Black-Hat SEO-tööriist, mis võib teile anda peaaegu kõik vajaliku lingi - kõrge PR, Web 2. 0 saadaval, tugev domeeniaeg ja autoriteet, samuti paljud erinevad sotsiaalsed signaalid ja veelgi rohkem. Nagu võite juba arvata, on Black Hat Lingid riskantne pakkuja, kes müüb tagasiulatuvaid lingid suurtes pakettides kõige raskematele sõpradele, selle asemel, et pakkuda ainult ühte või paar makstud linke hoolikamate veebimeistrite ja veebisaitide omanikele. Muude ainulaadsete omaduste hulgas saab see tööriist teile anda umbes sada tagasiulatust või kahte - hõlpsalt saavutatavaid üsna mõõdetavaid tulemusi ja muuta need kõik nähtavaks vaid tunni jooksul. Alumine rida - proovige seda tööriista ainult siis, kui olete spetsialiseerunud SEO-süsteemis ja tundke end piisavalt julgelt, et võtta Black-Hat SEO-i ja teiste mitte täielikult seaduslike trikkide ja tegevuskavade.

 1. Hoth - on veel üks hea vahend tagasilinkide loomiseks käsitsi. Loomulikult ei ole The Hoth kaugeltki parim võimalus kümne viienda pealkirja loendist. Kuid see on äärmiselt kasulik kvaliteedi linkide haldamiseks ning Google'i indekseerimise alustamiseks. Proovige seda tarkvara ja parandage veebisaidi toimivust mastaabis. Pange tähele, et enne, kui liikuda edasi, veenduge, et kõik on paigas. Soovitan tungivalt hoida ennast igast massiivsest ostutoimingust, vähemalt enne iga rea ​​alustamist vähemalt kahekordset kontrollimist. Asi on selles, et tegemist on liiga ohtliku automatiseeritud linkide loomisega, see manuaalriist võib teie veebisaidile või blogile osutuda võrdselt kahjulikuks. Selle kahetsusväärse tulemuse vältimiseks soovitan alustada eriti hoolikalt, kui võimalik. Veelkord - rushing välja kudema nii palju näiliselt head PR-lingid kui võimalik on kindlasti mitte teha asju. Aga mida tuleks kõige paremini teha? Asi on selles, et kõik, mida siin vaja on, on ainult selleks, et vältida julgust käituda, välja arvatud juhul, kui soovite otsida kahtlasi suurte otsingumootorite vaatepunktist. Keegi ei taha Googleit karistada, eks? Niisiis, jätkake pidevat tööd ainult järkjärguliseks liikumiseks - kui märkate, et osa peamistest märksõnadest jõuab tippdomeenide ülaosaga eriti hästi, siis saab lõpuks kiirendada ja hakata rohkem ja rohkem lingid ostma - järk-järgult liikudes teie lõplik hinne ja pidevalt jälgida oma praegust olukorda backlink analüüsitööriistadega.
 1. Fiverr - veel üks tuntud vahend, mis pakub linkide loomise teenuseid täielikult automatiseeritud süsteemi graafikus. Pidage meeles, et nagu mis tahes muu lingid tekitav tööriist, võib Fiverr olla ohtlik koht - nii olge ettevaatlik! Ärge ületage kogust, kui lisate uusi makstud linke, ja tehke topeltkontroll ainult kogenud ja kõige usaldusväärsemate inimeste jaoks.

 1. Up Work - on lõpuks kõige ohutum koht kõige toplinkide saitide loendis. Kuid turvalisus maksab sulle ikkagi lisatasu, eks? Ma pean silmas, et Up Work tegeleb peamiselt kvalifitseeritud vabakutselise kogukonnaga. Jah, nende hinnasiltid võivad mõnikord olla ebamugavalt kopsakad, kuid teenus on endiselt kõige mõistlikumad, et teha tehinguid tasuliste tagasilinkidega. Nii teete alati seda, mida te maksate.
 1. Inimesed tunnis - on teine ​​vabakutselise maailma parim nimi. Tipptaseme seas võib see vabakutseline kogukond pakkuda kõrgetasemelisi PR-lingid, millel on Do Follow kõigile, kes on valmis neid maksma. Arvestades tulemusi, mis on oodatud kõikidest kümmetest 10 toplinki saitidest (i. e. , konkreetse veebisaidi või ajaveebi otsingu järjestamise positsioonide tegeliku tõuke), inimesed per tunnis teevad tööd lõppkokkuvõttes paremini kui keegi teine ​​veebis. Miks? Just sellepärast, et see vabakutseline kogukond on piisavalt kvalifitseeritud, et pakkuda kõige võimsamaid tagasilinke kunagi, pean tunnistama. Seal on tuhandeid tõeliselt tark vabakutsereid, kes sealt välja tõmbavad, et anda Do Clite kõrgetele PR-lugejatele lähtuvad väga erinevad allikad, millel on väga kõrge autoritasu ja PageRank, näiteks HuffPost, IBM, Next Web ja paljud teised nimed maailma suurimatest hiiglastest, keda tunnevad enamik meist.

 1. Osta kõrgekvaliteedilisi tagasilinke dot COM - on tuntud selle poolest, et on kõige sobivam koht oma veebisaidi või blogi ronimiseks Google'i väljaannete tippu - nagu raketi. Nende tipptasemel tööotsijate ja veebimeistrite meeskond, kes mängib tööstuses üle 15 aasta, võib pakkuda tõeliselt muljetavaldavat edetabelit, kasutades Do Catch lingid, mida müüakse lahtiselt.
 1. Tagasilinkid Rocket - pole mitte ainult top 10 taasesituste saitide hulgas, vaid ka rahvusvahelise ulatusega SEO pakkuja. Tagasilinkide Rocket aitab teil leida kõige haruldasemaid pakkumisi - pakkudes viite EDU lingid müügiks. Mõned inimesed usuvad, et üks hariduslüli on palju parem kui 100 normaalset.
 1. Link Wheel Pro - on lisavõimalus võimalus, mis ei sobitu minu top 10 taasesitusega saitide loendisse. Loomulikult on see koht potentsiaalselt ohtlik, kuna see näitab, et saadakse suures koguses tagasilinke, mis põhinevad peamiselt linkide vahetustel ja mõnedel teistel mitte täielikult usaldusväärsetel tehingutel. Igatahes, pakkudes kõige väärtuslikumaid haridus- ja isegi riiklikke lingid, kasutab Link Wheel Pro päris palju õnnemiseks ahvatlevat, kas pole? Lõppude lõpuks tähendab suur mäng alati suurt riski võtmist. Sellest hoolimata on teie otsustav lahendus veel ainult teie jaoks.
December 22, 2017