Back to Question Center
0

Kas te võite mulle öelda, kust osta turismisihtlile kvaliteetseid tagasilinke?

1 answers:

Tänapäeval on palju erinevaid kohti, kus osta kvaliteetseid lingid oma veebilehel - hakanud külaline postitad ja link hoone pakkujad, täis-pinu SEO või Digital Marketing ametid. Loomulikult, arvestades, et te ei saa oma turismisihtkohta ise luua. Sellegipoolest võivad liiga sageli olla sellised asutused ja ettevõtted, kes ei oska öelda, kes saaksid mõistliku hinnaga kvaliteetseid tagasilinke osta, liiga üldiselt liiga. Ma mõtlen, et kui jätta tähelepanuta veebisaidi ja võimaliku Interneti-ärivaldkonna peamise teema, siis enamik neist lihtsalt püüab tegelikke hinnasilti katkestada nende teenuste kvaliteedi arvelt - umzugsservice guenstig. Sellepärast on nii tähtis teada mitte ainult seda, kui osta kvaliteetseid tagasilinke, vaid teada saada, millised trossid sobivad teie turismileheküljele sobivaks.

where to buy quality backlinks

Tagasi punkti juurde, olgem silmitsi sellega - kvaliteetseid lingid tuleks määratleda kui linke ainult reaalsete saitidega, millel on kõrge PageRank ja domeeninimi, samuti piisavalt liiklust , tugeva aluse sotsiaalse meedia ja hea lehe sisu. Lõppude lõpuks ei hakka me tegelema ükskõik millise PBN-i lingega, eks? Nii näitan allpool, et ma näitan sulle, kus saab oma turismisihtkoha jaoks kvaliteetseid tagasilinke osta kolme erineva meetodi abil - keskmise suurusega reisilendude otsimine, mõned praktilised toimingud ja külalistele mõeldud blogide käivitamine peamistes reisiportaalistes.

Midrange reisitava allikate otsimine

Esmalt soovitan leida keskmise suurusega reisi veebisaitide leidmise meetodi, kuna suurte saitide puhul lükatakse teie reisiprojekt tavaliselt tagasi - need oleksid ebatõenäolised nõustuma teie makse eest tagurpidi. Seetõttu soovitaksin otsida reisitööstusega seotud keskmist allikat - lihtsalt kasutage Google'i otsingut õige kontaktteabe kindlakstegemiseks, kohalike tingimuste ja tingimuste mõistmiseks, nende külmade e-kirjade saatmise tööks ja lõpuks saate avaldatud sisu tagurpidi vastupidi. Nagu minu jaoks, kasutasin ma otsingusõnu nagu "site:" külaline post "", millele järgnesid peamised asjakohased märksõnad. Võite otsida ka "kirjutada meile" ja suunata otse õigesse kohta.

Täiendavad toimingud

Ma mõtlen siin, et peaksite järgima sellist lihtsat tegevusplaani. Kõigepealt valmistada ette veebisaitide loend, mida te ennast külaliseks lähetamise jaoks kõige paremini peate. Teiseks täitke iga taotlusvorm ja saatke sõnum iga paljutõotava kandidaadi kohta. Kolmandaks pead investeerima mõnda aega, et õppida kõiki eraldiseisva ressursse. Lõppude lõpuks, kui jõuate lõpuks lavale, ärge kõhelge julgelt tegutsema - anna bloggerile täpne seletus teie katsest saada SEO lingid. Seda tehes annavad enamik blogijaid teile hinnasilti - see on äri, kas pole?

buy quality backlinks

Külaliseste blogide käivitamine reisiblogis

Olgem ausad - kahjuks pole kaugeltki igaüks hea kirjanik. Või võite ka tunda ajapuudust, et minna edasi ja kirjutada kvaliteetset sisu mõnest autoriteetsest reisi ajaveebist. Kui see nii juhtub, on teie ainus lahendus palgata käte saamine. Loomulikult peate selle eest tasuma, kuid isegi üheainsa eksperdi sisu kirjaniku rentimine võib saada tõeliseks päästmiseks kõigile, kes ikka veel otsivad, kust kvaliteetseid tagasilinke külastada, külalisena kirjutades. Tegelikult maksate suurepärase artikli eest ja saatke see reisi ajaveebile või mõnele muule huvitatud teie tööstuse allikale - peaaegu kõik oleks teie jaoks juba tehtud. Siinkohal on ainus asi, mis jääb teie täpse tähelepanu alla, leida õige teabevahetus. Nii, ärge unustage, et teie ankru tekstiprofiil toimiks hästi - hoia seda loomulikult algusest peale ja enne midagi muud. Edu!

December 22, 2017