Back to Question Center
0

Milline on parim DoFollow lingid kuni 2019. aastani?

1 answers:

Kui tegemist on SEO, leiad mitmeid enim levinud tavasid ja teatud tingimusi, mis on aastaid töötanud. Muidugi on otsingumootori optimeerimise kaasaegne valdkond pidevalt arenev, püüdes kohaneda Google'i suurema otsingu algoritmi järkjärgult uuendatud ja muudetud versiooniga. Siiski on mõned trikid ja tavad, mis on viimaste aastate jooksul osutunud efektiivsemaks - ma pean silmas, et neil võib eeldatavasti säilitada oma algne potentsiaal, vähemalt lähitulevikus. Ja sul on õige - DoFollowi lingid kuni 2019 - tappeto design classico di qualità. aastani on päris hea võimalus. Allpool ma näitan sulle kõiki blogi kommenteerimisega nagu pro, et saada need teenitud tagasilinkid DoFollowiga vastutasuks. Nii alustame.

Blog Kommentaarid

See tuntud suhete loomise vahend on eeldatavasti kasulik DoFollow lingid üles ehitamiseks 2019. aastal, nagu praegu. Siin on see, mida peaksite teadma, et kasutada seda suurepärast linkide loomise meetodit.

Samm 1: Õiglase fondi kujundamine

Kõigepealt soovitan alustada peamiste sihtmärkide ja võtmesõnadega. Ärge unustage, et teie märksõnade otsimine on kõige olulisem, mis muudab teie sisu veebiotsingu jaoks nähtavaks. Jah, suurte PR-lingitudte suurepärase sisu kirjutamine kõlab suurepäraselt. Kuid kõik pole mõtet, välja arvatud juhul, kui tegelikud kasutajad otsivad teiega kõige asjakohasemaid märksõnapäringuid.

2. samm: spetsiifiliste blogi postituste kasutamine tagasiside saamiseks

Kui teil on õiged märksõnad alustada, pean ma kommenteerima mõnda konkreetset blogi, mis on seotud teie põhiteema või turu nišš. Sel moel soovitan kasutada CommentLuv pluginat, väga sobivat blogi kommenteerimissüsteemi, mis on hästi tuntud SEO-ide ja professionaalsete veebimeistrite seas. Ja ma usun, et see fantastiline meetod kehtib ka DoFollow lingid isegi 2019. aastal. Kõik töötab peaaegu iseseisvalt, nii et teil ei tohiks olla probleeme selle väikese abistajaga.

Etapp 3: märkuste säilitamine ehtne

Ja siin me läheme üsna delikaatsesse ristmikku. Ma pean silmas, et peaksite hoiatama - asi on selles, et bloggers suudab kergesti aru saada, on lihtsalt kommenteerinud, et need on teeninud tagasilinkidega DoFollowiga. Sellepärast võib lõviosa teie hiljutisest kommentaarist lühikese ajaga ka trükkida. Selliste õnnetute sündmuste vältimiseks soovitan hoida kõik teie kommentaarid ehtsad. Ma pean siin silmas pidama, et iga blogi kommentaar peaks enne iga reklaami jõudmist olema alati üle kontrollitud. Lihtsalt veenduge, et kulutate veidi rohkem aega, et kõik asjad oleksid - loe artikleid põhjalikult ja lohutage ainult mõistlikud kommentaarid, mis mitte ainult ei tähenda, vaid lugejatele reaalset väärtust.

Altpoolt

Ärge kunagi liigutage tagurpidi liiga palju blogi kommentaaride kudemist, kui te ei soovi Google'i otsingumootori enda abil punast lippu tõsta. Vältige kahtlast tegevust mis tahes ebaloomuliku või rämpspostiga seotud tegevusega. Lõpuks ärge unustage, et on mitmeid teisi meetodeid, nagu näiteks artiklite kataloogide esitamine või foorumites tagasilinkide saamine. Neid üsna kasulikke linkide loomise meetodeid võib mõistlikult eeldada, et hoida oma efektiivsust väärtuslike DoFollow lingidena kuni 2019. aastani.

December 22, 2017