Back to Question Center
0

Millised on võimas meetod PageRanki tagasilinkide loomiseks?

1 answers:

Kõik inimesed, kes isegi osaliselt seotud veebisaidi optimeerimise ja digitaalse turundusega teavad, millised lingid on ja kuidas nad saavad parandada veebisaidi SEO ja tõsta domeeni auaste SERP-is. Kuid mitte kõik tagasilinkid, mis on olulised nii kõrge kvaliteedi kui kõrge PageRanki saitidel.

high PageRank backlinks

Mis on kõrge PageRank tagurpidi?

Link Building viitab protsessile, kui sisestate oma saidi või blogi linki teisele veebisaidile juhul, kui arvate, et see link on teie pidevate lugejate jaoks ja aeg-ajalt veebisaidi külastajatele väärtuslik. Kõrge PageRank tagurpidi on välise linki, mis pärineb autoriteetse veebisaidilt, mida Google'i robotid pidevalt analüüsivad - grain storage capacity in us. Kui soovite, kui sisestate oma saidi või blogi linki teise nišiga seotud veebiallikaga, vaadates Google Page Ranki ja domeenivaldkonda. Tänapäeval nimetatakse seda kvaliteetset tagurpidi.

Teie link hoone kampaania alumisel real peate leidma nišiga seotud veebisaidid, mis asuvad samadel otsingusõnadel nagu teie domeen, foorumite postitamine, külalisteraamatud blogid või peamised blogimise kogukonnad, et saada kõrgemat PageRank linke teie saidile.

Järgmisel etapil peate kontrollima kõiki olulisi meetrikaid saidil või blogil, millele soovite lingid saada. Veebis leidub palju tarkvara ja veebipõhiseid tööriistu, mis võimaldab kontrollida saidi mõõdikuid tasuta. Kuid mitte kõik neist ei ole kõrge kvaliteediga. Soovitan teil rakendada Semalt Web Analyzer, MozRank ja Google PageRank. Need tasuta veebipõhised tööriistad aitavad teil veebisaidi asutuse ja PageRanki kontrollida.

Märksõnaga seotud veebisaitide leidmise viisid

  • Blogi kommenteerimine

Blogi kommenteerimine on üks kõige lihtsamaid ja võimsamaid viise luua oma saidile või blogile kõrge kvaliteediga väliseid linke. See võib juhtida palju sihitud liiklust saidile tasuta. Kõik, mida vajate, on veebiaja allikas, mis on tema tööstuses ja turu nišil temaatiliselt seotud. Blogi kommenteerivate veebisaitide vaatamiseks peate sisestama järgmised päringud Google'i otsingukasti: "teie märksõna inurl:. com, "" teie märksõna "saidi:. edu inurl: blogi "postitada kommentaar", "teie märksõna" saidi:. gov inurl: blog "postitada kommentaar. "

seo link building

  • Külalisteraamatud blogid

Üks populaarsemaid ja traditsioonilisemaid meetodeid kõrgete PageRanki lingid külaliste blogimine. Peate leidma blogi, mis on seotud teie sisuteemaga ja küsib, kas seal avaldatakse artikkel. Kui teie valitud allikas leiab teie sisu kasuliku, avaldab ta selle ja saate kvaliteetse linki mahla ning saate oma bränditeadlikkuse parandamiseks võimaluse.Külalisi blogimiste saite leidmiseks võite Google'is otsida järgmisi päringuid: "teie märksõna" külalisleht, "teie märksõna" külaline, blogi postituse kirjanik, "teie märksõna", lisage artikkel või "teie märksõna", saatke artikkel.

Ma ütlen teile, kuidas saate oma blogi või saidi jaoks kõrge kvaliteediga PageRanki lingid luua ja jõuda otsingutulemuste TOP. Seega, kui soovite oma blogi või saidi autoriteeti suurendada, on see teave teie jaoks kasulik.

December 22, 2017