Back to Question Center
0

Kuidas luuakse tagurpidi tööriista tööriist?

1 answers:

Kui loote link hoone kampaania, peate teadma, et teie loodud link on väärtus. Kui teate, kui palju tagurpidi on väärt, võite analüüsida, kas see on teie raha, aja ja pingutuste väärtust või mitte. Võite kas sissetulevaid linke hinnata käsitsi või kasutada tagasilinkide loendurit. See artikkel on pühendatud väline linkide väärtuste arvutamisele ja loodetavasti aitab teil oma linkide loomise kampaania tugevdada. Niisiis, laseme lähemalt uurida neid hindamismeetodeid.

Tagasiulatuva loendamise meetodid

  • Viited, mis viitavad neile

esimene tegur, mida peaksite oma saidil linkide loomisel pöörama tähelepanu - smok turbo mod. Veebisaidid, mis linkivad saidiga, määravad selle autoriteedi ja võimu. Kõrgemad PR-veebisaidid linkivad domeeniga, seda paremini Google'is. Saate parandada oma saidi nähtavust Google'i otsingutulemuste lehel, püüdes saada sissetulevaid lingid ainult sellistest veebiallikatest.

Paljud kolmanda osapoole tööriistad aitavad mõõta sissetulevate linkide kvaliteeti. Mõni neist on ilmselt kuulnud. Soovitan kasutada selliseid vahendeid nagu Semalt Web Analyzer või Ahrefs. Need tööriistad võivad pakkuda teile kõige täpsemaid andmeid oma linkide loomise allikate kohta. Niisiis, kas te mõõdate seda, kasutades DA, DR, TF, CF või mingil moel käsitsi leida, on see siiski linki tugevuse kindlaksmääramisel number teguriks (mitte asjakohasus).

  • Sissetulevate linkide liikluse mõõtmine

Sissetulevate lingide ehitamise peamine eesmärk on saada sihitud liiklust läbi nende. Sellepärast on sissetulevate linkide liikluse mõõtmine MUST. Kui veebiallikas on palju sissetulevat liiklust, on see tõenäoliselt hea mainega saiti, mis pakub kasutajatele suurepärast sisu. See tähendab, et otsingumootorid ka tõenäoliselt seda kõrgelt hinnata, tuues üha rohkem klikkimise määra, liiklust ja seejärel konversiooni.


Üldiselt peetakse veebiallikaid, mis tekitavad palju kvaliteetset liiklust, autoriteetsemaks järgmistel põhjustel:

  • Liiklus järjestusjõu tulemusena

Liiklus on kasulik Google'ile järjestamiseks, kuna see otsingumootor hindab veebiallika asutust ja asjakohasust külastajate arvu järgi orgaanilise otsingu veebisaidilt. See tähendab, et teie saiti, kust saate linke, võib kvaliteedi suureneda ja seega luua rohkem linke, muutes teie sissetulevaks linkiks aja jooksul suuremaks.

  • Liiklus, mis jõuab teie saidile

Veebisaidid, millel on palju liiklust, loovad ka teie veebisaidi kaudu lingid. See mõjutab positiivselt teie konversiooni ja suurendab teie võimust Google'i silmis. Kuigi palju võimas on veel arutelu. Siiski peate veenduma, et lähete saitidele, mis võivad teie lehtedele liiklust tuua.

  • Asjakohasus

Iga kord, kui loote lingid, peate tagama, et paigutate oma sihtotstarbelistele sarnastele või samadele niši veebiallikatele sait. Veelgi enam, sidemeid tuleb integreerida asjakohasesse sisusse, et anda kasutajatele selge ülevaade sellest, mida nad teie sissetuleva lingi pärast kokku puutuvad.

December 22, 2017