Back to Question Center
0

Mis teeb edukaks tagasilinkimise strateegia?

1 answers:

Kui tegemist on otsingumootori optimeerimise (SEO) protsessiga, on orgaaniliste linkide profiil üks peamisi edutamistegureid, mida Google kasutab iga veebisaidi redeli positsiooni määramiseks SERPs. Sellepärast korreleeritakse nõuetekohase tagasitõmbamisstrateegia kasutamine parema veebipõhise edutamisega seotud tegelike edusammudega rohkem kui mis tahes muu edetabel. Arvestades, et maailma otsingu hiiglas on ametlikult teatanud üle 200 järjestuse teguri, on see avaldus kvaliteetsete tagasilükkide olulise tähtsuse kohta üsna julge, kas pole? Loomulikult annab liiga kiire ja lihtne tagasitõmbamisstrateegia teile rohkem madala kvaliteediga lingid. Ja see tähendab, et suuremad otsingumootorid (nagu Google ise, aga ka Yahoo või Bing) tõmbavad teie veebisaidi või blogi SERPs. Kuid mis teeb eduka lingi loomise strateegia? Usun, et iga tagasipöördumisstrateegia saab kergesti üle saada tõeliselt edukaks, võimendades teie teenitud meedia võimsust - scholl velvet soft îºî±î»ï…ï„îµïî· ï„î¹î¼î·.

backlink strategy

Õige sihtimine

Ei ole vaja öelda, et link hoone seisukohalt ei oleks kõik veebisaidid või ajaveebid võrdsed, otsingumootorid. Sellepärast soovivad enamik kõigile linkida rohkem lehtede autoriseerimise, domeeninime ja PageRankiga seotud allikatega. Niisiis, kuidas tagada tagurpidi strateegia on piisav, et panustada sissetulevate linkide nõuetekohastele allikatele? Tehes selle õigeks sihtimiseks alati õigeks ja õigeaegseks. Muude meediumide andmebaaside hulgas soovitan Cisionil sihtida ainult oma tööstuse või turunišši seostuvaid mainekaid saite. Sel moel saate filtreerida kõik potentsiaalsed kandidaadid sissetulevate linkide jaoks erinevate kriteeriumide alusel, mis puudutavad ettevõtet, selle veebisaite, vaatajaskonna suurust, praeguseid auhindu, iseloomustusi jne.

Ehita usaldus

Kas teadsite, et teie tagurpidi strateegia rajamine oma tööstuse või turunišši õigete mõjurite poole aitab teil luua tugevat usaldust? Kui kasutate seda lihtsalt inglise keeles, siis tõenäolisemalt kasvavad teie potentsiaalsed kliendid tegelikesse ostjatesse, kui teie veebisaiti mainitakse või seotakse usaldusväärse ja usaldusväärse kolmanda osapoole allikast. Veelgi enam - selline "teenitud" meedia on palju võimsam kui mis tahes tasulise meediumi levik. Lihtsalt võta see iseenesestmõistetavaks - usaldusväärne meedia on üks olulisemaid elemente, millel on teie sihtrühmani kõige tugevam mõju, kuid endiselt välja arendamata ostuotsuseid.

backlinks profile

Hankige teenitud meediat

Töötatud teenitud meedias ei ole nii hirmutav, nagu võite arvata. Tegelikult ei peaks meediumikanaleid kasutama traditsioonilisi aeganõudvaid jõupingutusi, vähemalt selleks, et teha edukat tagasitõmbamisstrateegiat. Siin on kõik, mida vaja on, juurdepääs ja võime vastata teenitud meediavõimalustele, mida ajakirjanikud sageli löövad. Sel moel soovitan kasutada veebipõhiseid tööriistu nagu HARO (Help A Reporter Out) ja ProfNet - ma leidsin, et need on mõlemad täiesti sobivad minu hiljuti käivitatud blogi ja mõne poodipõhise projektiga. Lihtsalt registreeruge nendel saitidel ja muutuge oma tööstusharu või turunišši tegelikuks autoriteemaks - võtke vastu igapäevaseid taotlusi, mis pärinevad tippdomeenidest, kes otsivad intervjueeritavaid eksperte või lisavad oma populaarseimaid lugusid ja saavad selle eest mõnele suurele PageRanki lingile.

December 22, 2017