Back to Question Center
0

Kas on võimalik osta GOVi lingid?

1 answers:

Valitsuse veebisaitide ja ajaveebilehtede kõige võimsamate tagasilinkide puhul on siin üks asi, mida peaksite kõigepealt mõistma. Asi on selles, et te ei saa tegelikult GOVi tagasilinke osta, saate neid teenida ainult. Sellepärast ma näitan sulle seda väärtuslikke tagasilinke teenimise protsessi mitmesuguses kasutuses tõestatud viisil, mida olen hiljuti oma veebisaidi jaoks katsetanud - salterelli. Ja see oleks kindlasti aeganõudev ülesanne, ma peaksin tunnistama. Kuid sa ikka tahad nautida oma võimas volitustegurit, kas pole? Nii et siin saate osta GOVi lingid - investeerida ainult oma aega ja jõupingutusi ühes järgmistest: kommenteerides valitsuse blogisid, kirjutades riigiasutuse või mõne seotud organi kohta, intervjueerides agentuuri või kogukonna liige, ehitades ressursi lehte, samuti julgelt meelitav, et saan seda tagasi teenida. Nii vaatame läbi kõik juhtumid, mis võimaldavad teil GOVi tagasilinkide ostmist - maksma oma töö eest selle eest.

Valitsuse veebipäevikute kommenteerimine

GOV blogipunktide kommentaaride jämine on üks kõige tavalisemaid valitsuse lingid. Kuid nagu mujal Internetis kommenteerides, pole see ülesanne nii lihtne, kui see võib esmapilgul tunduda. Asi on selles, et lõviosa seotud veebisaitidest pole kommenteerimiseks lubatud või vähemalt on väga tõenäoline, et pakuvad ainult tagasilinke. Nii et peate kulutama palju aega õigete kandidaatide leidmiseks kommentaaride linkide saamiseks. See oleks siin kõige raskem ülesanne.

Institutsiooni või sellega seotud asutuse kirjutamine

Täida oma veebisaidile või blogile rohkem tähelepanu - kirjutada suurepärane artikkel riigiasutuse või sellega seotud organi kohta. Te võite ka kirjutada poliitikust - agentuuri liikme intervjueerimine või suurepärane kogukonna mõjur on ka kasutusvalmis viis, kuidas hankida mõned lingid. Näiteks oleks energiasektoris nišiartikli või arutelu loomine hästi formuleeritud otsus neile, kes ehitavad energiatõhusaid majasid või masinaid või osalevad mis tahes mujal seotud ja väga olulises tööstusharus või niši. Need, kes tegelevad näiteks keemia või farmaatsiaga, võivad leida täiusliku sobivuse keskkonnakaitseorganisatsioonide või valitsuste valduses olevate tervishoiu organisatsioonide vahel.

Intervjueerimisagentuur või ühenduse liikmeks

Sarnaselt eelmisele meetodile, küsitletes poliitikut või mõnda lähedalt mõjutavat mõjurit, on ka hea võimalus teenida tagasilinke valitsusasutused. Siin on kõik, mida te vajate, et teavitada intervjueeritavat ja kõik eelnevalt arveldada - enne, kui hakkate selle väärtusliku artikliga töötama ja lõpuks lingi oma veebisaidile või blogile tagasi. Vihje: kaaluge mis tahes äsja kavandatud seaduse valimist, mis eeldatavasti mõjutaks teie veebiprojekti või kogu ettevõtet.

Hoonete ressursside leht

Sõltuvalt nišist võib ressursi lehe loomine mõnikord olla tõeliselt tark lahendus. Mõned juhud, näiteks kohaliku ettevõttega, kaaluvad ressursilehekülgede loomist, et pakkuda praktilist teavet kohalike õigusaktide või kohalikele kasutajatele kasulike kohalike õigusaktide kohta. Samuti pidage meeles, et saada loendit mõnest juba olemasolevast ressursi lehelt, mida tavaliselt valdavad paljud valitsuse veebisaidid.

Rasvane meelitav

Lõppude lõpuks on meelepärane peaaegu alati garanteeritud ja tõestatud viis GOVi tagasilinkide ostmiseks valitsuse institutsioonidest. Kõik, mida vajate, on leida õige kõige tähtsamaid valu-punkte - ja lihtsalt hääldate oma sisuga täpselt seda, mida nad tahavad kuulda saada. Loomulikult peab teil olema tõeline tunne muidugi - ja edendada oma sisu nii pidevalt kui võimalik.

December 22, 2017