Back to Question Center
0

Kuidas osta PR9 lingid?

1 answers:

Saabunud liikluse ja väliste linkide hulk on kaks asja, mida iga veebisaidi omanik peab kaaluma enne veebiallika edu sõlmimist. Veebikanalit, millel pole pidevat liiklusvoogu, ei saa lugeda edukaks ja veebiallikaks ilma ümbertöötatud liikluseta ei saa üldse olla.

Kujutle ette olukordi, mille peate valima suure PR-saidi, kus on peaaegu null liiklusvoog ja väike PR-sait 2000 päeva külastajaga - vps 2gb ram ddr3. Mida sa valiksid? Võite kas valida kõrgemalseisva saidi koha pealekandmise linki või madala PR veebisaidi järgnev link. Loomulikult on nende kahe variandi vahel üsna raske valida. Kui te lähete nefollowiks, kogete tonni liiklust ja kui te lähete toimetulemiseks, siis saate pingeread.

Tähtis on mõista erinevust dofollow ja nofollow linkide vahel. Nofollow-i sildi lingid räägivad otsingumootoritest, et nad ei jälgiks teie saiti lingi kaudu ega blokeeriks sellega ühendatud mahla lehti. Lingid dofollow-märgisega nende tähtaja jooksul annavad otsingumootoritele teie blogi jälgimiseks või lehtede jagamiseks teiega mahla.

Veebikujundajad kipuvad kommenteerima dofollowi blogisid, kuna need on olulised otsingumootori optimeerimise jaoks. Selline käitumine tõi kaasa rämpsposti kommentaarid. Sellepärast ei ole meie päevadel kõige rohkem blogisid.

Mis on tähtsam liiklus või lingid ja kuidas neid mõlemaid saada?

  • Organisatsiooni liikluse eelised

Kahtlemata on liiklus kõigi ettevõtete esmaseks vajaduseks, sest nii on see, kuidas nad saavad suure investeeringutasuvuse. Küsige sind küsimusele, miks sa oma online-äri tegid? Vastus on tavaliselt sama - saada rohkem liiklust ja teisendada see maksejuhisteks. Veelgi enam, liikluse suurenemine toob teie brändi veebi reputatsiooni ja loob teie sotsiaalse meedia kohaloleku. Saate oma liiklust sotsiaalmeedia kanalite kaudu pidevalt suurendada. Ja hiljem, mida suurem on teie liiklus, seda suurem on teie sissetulek. Siiski on liikluses üks märkimisväärne puudus - see ei ole püsiv.

  • Tagasivõtmise eelised

On üldtuntud tõsiasi, et taasspordiriba lööb mis tahes otsingumootori optimeerimise kampaania tuumikusse. Lingid suurendavad otsingutulemuste lehel kõrgemat positsiooni, suurendades teie müüki. Mida kõrgem on teie positsioon, seda rohkem potentsiaalseid kliente teab oma brändi kohta. Mõned lingid võivad jäädvustada püsivalt, pakkudes teile lõputu liiklusvoogu. Kuid teie sissetulevate linkide kvaliteedist sõltumata võib Google teie saidil auhindu määrata või karistada. Kui see süsteem leiab, et teie linkid ei ole võrdselt leitavad, siis saate tõsiseid trahve, mis võivad teie liiklust ja müüki vähendada.

Sellepärast on tähtis töötada liikluse jaoks, mitte lingidena, et teie saidil liiklusvoogu saada, peate ikkagi üles ehitama sissetulevad lingid. Nii et kui soovite lingid, siis töötage liikluse jaoks.

Kuidas osta PR9 lingid?

Sellised veebiallikad nagu Websiteoutlook, Alexa, Quantcast ja Aboutdomain võivad olla kasulikud kvaliteetsete tagasilinkide saamiseks mõne aja pärast. Selleks, et leida selliseid veebisaite, võite lihtsalt korraldada veebiotsingu oma niši saitidel. Veebeemnejad jälgivad neid saite korrapäraselt, mistõttu on teie võimalus saidi indekseerida kiiresti. Esitage oma veebiallikas mitmetele analüütilistele ressurssidele ja jälgige, et pingeread tõuseksid alla 24 tunni.

December 22, 2017