Back to Question Center
0

Kuidas saada asjakohaseid tagasilinke TOP-i PR-saitidelt Google'is?

1 answers:

Tagasilinke on iga veebiallika jaoks väga olulised, kas see on kohaliku ettevõtte veebisait või suur internetipanga ettevõte. Võite saada väliseid linke teiste nišiga seotud veebisaitidega seotud kommentaaride kaudu või kasutada blogi postitamist või artiklite esitamist sotsiaalse järjehoidja ja sotsiaalsete võrgustike saitide jaoks. Seal on peamised viited lingid genereerivad. Kuid veebis linkide loomiseks on palju muid professionaalseid viise.

top pr sites for backlinks

Miks peate lingid kasutama TOP PR saite?

Selleks, et saada kõrge PageRank ja suurendada saidi paremusjärjestust, peate oma linke üles ehitama TOP PR veebisaitidel - website development lebanon. Iga veebisaidi omanik soovib saada linke kõrge PR veebiallikate kaudu, seetõttu on tõenäoliselt probleeme nende saitidega tutvumiseks. Veelgi enam, tavaliselt pakuvad sellised veebisaidid nende lehtedel ainult järgnevaid linke. Nofollow-lingid ei anna teie saidile mingit lingi mahlast, kas need paigutatakse autoriteetsetele või rämpsposti veebisaitidele. Sellepärast vajavad teid dofollow-lingid, mis võivad suurendada saidi paremusjärjestust ja aidata kaasa otsingumootori optimeerimise jõupingutustele.

Siiski on olemas palju TOP PR-veebisaite, kus on kättesaadavad tagasilinkid. Vaatame mõnda neist veebiallikatest.

  • Google+

Google+ on juhtiv sotsiaalmeediumivõrk, mis on peaaegu kõrgeimale positsioonile paigutatud PageRank TOP

. Sellel platvormil saate luua nii tagasilinke kui ka järgnevaid viiteid.

Kõigepealt peate sisestama oma Google+ konto ja seda kinnitama. Veenduge, et Gmailis oleks postkast. Seejärel minge oma profiililehele ja klikkige jaotises "Teave". Pärast seda kerige alla "Lingid" ja klõpsake valikul "Muuda". Saate oma lingid siia lisada ja need muutuvad automaatselt.

  • YouTube

See meediumiprogramm on tänapäeval trendikas. Iga päev avab miljonid inimesed haridus- ja meelelahutuslikel eesmärkidel. Seepärast on mõistlik kasutada seda PR9 veebiallikat teie kasuks. Siin saab luua ka dofollow ja nofollow linke.

Kuna YouTube on meediumipõhine platvorm, mille piiratud hulga tekstiga teavet, võite oma blogis või veebisaidi lingid lisada oma jaotises "Teave" või "Kirjeldus". Need lingid loetakse nefollowiks, seega ei tohi tuua otseühenduse mahla teie saidile. Kui aga paned oma lingi jaotisesse "Associated Website", siis on sul kõik võimalused kvaliteetsete tagasilinkide saamiseks.

top sites for backlinks

Kuna paljud video bloggersid, kes postitavad oma videod YouTube'is regulaarselt, võite nendega luua ärisuhteid. Kõik, mida vajate, on leida blogger, kes loob videote või teiega seotud teema ja palub tal koostööd teha. Tõenäoliselt saate positiivse vastuse, kuna enamik blogijaid otsivad rahalist toetust.

YouTube'i tagasilinkide tegemiseks peate kinnitama oma konto lingi kaudu ja saatma oma saidi Google'i veebimeistridesse. Seejärel peate sisselogimiseks oma YouTube'i kontole valima funktsiooni "Kanali seaded" ja lõpuks vajutada "Vaata täiendavaid funktsioone. "Laiendatud jaotises saate oma saidi lisada" seotud veebisaidile "jaotises.

December 22, 2017