Back to Question Center
0

Kas on võimalik saada kvaliteetseid tagasilinke kõrgete PR-saitidelt?

1 answers:

Kui loote saidi linke, peate pöörama erilist tähelepanu selleks otstarbeks valitud allikatele. Suurim veebimeistrite ja kõrgemate SEO spetsialistide arv väidab, et kõige olulisemad tagasilinkid, mis edastavad väärtuslikku linki mahl, pärinevad kõrgetelt PR-veebisaitidelt, nagu Google, YouTube, Wikipedia või Facebook.

Käivitame selle artikli, eeldades, et teil on juba ettevõtte konto Facebookis ja veebisaidil või vähemalt teie ettevõtte sihtlehel.

Seega näitab praktika, et kõik, mida peate oma saidi ümbruse jaoks looma palju kvaliteetset liiklust, on õige konfigureeritud sisu loomine asjakohaste otsinguterminite abil ja ehitada kõrged PR-veebisaidid tagasiulatuvaid lingid.

Kõrge PR saidid, et saada kvaliteetseid lingid

On valus ülesanne saada kvaliteetseid tagasilinke kõrgtehnoloogilistest domeenidest, eriti kui olete oma saidi hiljuti käivitanud. Kuid te ei tohiks loobuda, sest seal on palju keerulisi orgaanilisi linkide loomise tehnikaid, mis aitavad teil lühikese aja jooksul otsimootoritesse jõuda - eleaf i just 2 vs.

  • High PR lingid YouTube'ist

YouTube on Google'ile kuuluv populaarne meediaplatvorm. Selle veebiaadressi domeeni volituste skoor on 10-st 10-st. Sellest allikast saate kõrge kvaliteediga lingid, laadides oma video üles. Kõik, mida vajate, on üldiselt oma toodete või tööstuse üksikasjaliku video loomine ja selle video üleslaadimine veebist. Pärast seda peate tegema huvitava video kirjelduse, sealhulgas saidi URL-i.

  • High PR linkinid Wikipediast

Wiki on üks suurimaid online-entsüklopeediat, mis on loodud vabatahtlike abiga. Seda veebiaadressi iseloomustab tema autoriteet ja asjakohasus. Sellepärast on see Google'is kõige kõrgem positsioon paljude erinevate päringutega. Autorid on ka Wikipedia hinnang 10 10-st. See on suurepärane allikas, mis suurendab mis tahes domeeni usaldusväärsust ja autoriteeti, olgu see siis uus või pikk. Sellest väärtuslikust allikast on kõrgete PR-lingimärkide saamiseks palju võimalusi. Kuid käsitsi kontrollimise korral muutuvad asjad keerukamaks. Enne iga postituse avaldamist kontrollivad ja kinnitavad reaalsed inimesed seda. Sellepärast võivad teie lingid käsitsi kontrollimise käigus eemaldada.


Siiski on mitmeid kasulikke meetodeid, mis aitavad teil saada Wikipediast tugevaid tagasilinke, vaatamata mis tahes piirangutele:

  1. Looge uut lehte Wiki'is, seda ei avaldata. Mõne aja jooksul on see leht eelnõu etapil.
  1. Siis valige Wiki lehe mõned vähem populaarsed päringud ja kleepige saidi link seal. Kõiki lehti pole võimalik kontrollida, mistõttu Wikipedia vabatahtlikud lihtsalt ignoreerivad informatiivseid päringuid, mis pole populaarsed.
  1. Teie link kuvatakse viiteallikate loendis.

Väärib märkimist, et Wikipedia lingid on seostuvad lingid. Sellepärast ei anna selle allika lingid liiklust. Siiski, et suurendada oma veebiallika usaldusväärsust ja autoriteeti, on soovitatav saada tagasilinke kõrgete PR-saitidelt nagu Wikipedia.

December 22, 2017