Back to Question Center
0

Kas saate aidata mul mõista peamised eelised kõrgete PR veebilehtede lingid?

1 answers:

Loomulikult, kui soovite saada reaalset, mõõdetavat edu SEO, on oluline luua kvaliteetse lingi profiil oma veebisaidile või blogile. Tänapäeval on kolm peamist tegurit, mis muudavad tagasilinkide "ideaalse" profiili - nende asjakohasuse, mitmekesisuse ja kvaliteedi. Ilmselt kõik kvaliteediühendused on looduslikult üles ehitatud ja pärinevad ainult usaldusväärsetest allikatest, kus on kõrge PageRank, domeeninimi, leheamet jne. Kuid kas see tähendab, et teil on vaja valida ainult kõrge PR veebisaidid lingidena?

Usun, et ei, see pole nii. Miks nii? Lihtsalt, sest reaalsed asjad on natuke keerukamad. Ma pean silmas, et nii suurel hulgal PR-veebisaite kui võimalik lingid ei anna kunagi sulle kuskile võimalust - como criar um blog no facebook gratis. Tõsiselt on meil lihtne saada uus PR9 või isegi PR10 tagasilükk, näiteks WordPressilt. Kõik saab lõpetada vaid mõne minutiga - ja olete valmis. Niisiis, kas selline tagasipöördumine oleks teie kasuks, kuidas te arvate? Tegelikult ei kinnita midagi hiljuti asetsevat tagurpidi. Ma mõtlen, et iga eraldi tagasilükk oleks peaaegu null ja tühine, kui see ei muutuks hästi mitmekesistatud lingi profiili orgaaniliseks osaks. Sellepärast ma soovitan kihlvedusid paljude erinevate linkide loomiseks mitmes kohas, kus on erinevad punktid, millel peaks olema erinevad mõõdikud, mis muidugi sisaldavad ka nende ebavõrdseid PageRank-punkte.

Siiski on endiselt väga oluline, et lingidena oleks piisavalt suurt PR-veebisaiti. Asi on selles, et suuremad otsingumootorid nagu Google ise kasutavad kolme peamist tegurit (i. e. , asjakohasus, mitmekesisus ja kvaliteet - osutas osaliselt PR-varaga), et määrata kindlaks iga veebisaidi profiili iga tagasilinki tegeliku kaalu ja kehtivus. Mõelge järgmistele peamistele eelistele, kui kasutate lingid kõrgete PR-veebisaitide jaoks. Kuid pidage meeles, et saate neid nautida ainult siis, kui teil on kvaliteetne ja puhtalt asjakohane sisu.

High PR-i tagasilinkide peamised eelised:

  • Teie veebisaidi või ajaveebi üsna autoriteetne ilme suurte otsingumootorite seisukohast nagu Google ise, samuti Yahoo ja Bing.
  • Teie veebisaitidele tõmmatud potentsiaalselt suurem märkimisväärne liiklus on muidugi tingitud sellest, et teie kõrgekvaliteediline ja puhtalt asjakohane sisu on piisavalt, et meelitada huvi reaalsetest kasutajatelt, kes lõpuks teie veebisaidile või blogile külastasid.
  • Teiste autoriteetsete allikatega, mis ühendavad kõrge PageRankiga veebiallikaid, tugevam autoriteet ja usaldust tunnistab Google märkimisväärse positiivse hinitussignaalina, mistõttu on teie veebisaidi või ajaveebi väärtustamiseks vaja kõrgema positsiooni SERPs.
  • Kõrge otsinguvõrgustiku positsioon pakub ennekõike head võimalust suurema veebiliikluse pumba järele, näidates seega veebiotsingu kaudu laiemat kokkupuudet rohelist valgust, muutes samal ajal oma potentsiaalsete klientide reaalseteks, mis lõpptulemusena suurenenud müügimahtu.
  • Luua üldsuse parem teadlikkus, parandades sageli oma online-kohalolekut ja aidates kaasa teie ettevõtte jaoks tuntumale kaubamärgile.
December 22, 2017