Back to Question Center
0

Kuidas luua veenva tagasipöördumisprofiili?

1 answers:

Digitaalturunduse valdkonnas on digitaalse turunduse valdkonnas üsna tavaline link ehitustööstuses valesti. Sõltumata sellest, kui palju aastaid teil on selles valdkonnas, ei teagi kunagi täpselt, kuidas Google teie saidi aktsepteerib ja mida see otsingusüsteem teeb järgmisel hetkel. Ainult Google'i arendajad ja veebimeistrid seda kindlasti teavad - continental crosscontact viking 255 55 r18. Peame lihtsalt kasutama meie olemasolevaid andmeid ja meie kogemust, et mõjutada meie saidi paremusjärjestust.


Tagasihelistamisprofiilide ja tagasilinkide kohta on palju korrapäraseid avaldusi ja suhteliselt uusi ideid. Räägime kõige sagedasemast neist:

"Rel = nofollow" lingid ei anna ühtegi väärtust

"Rel = nofollow" on spetsiaalne tagasilink tag, mis ütleb otsingu robotid ei indekseerita lingid ja ei kanna nende kaudu linki mahla. Nofollow-linkide väärtuse kohta on palju debatte. Mõned veebimeistrid väidavad, et selliseid linke pole vaja luua, teised väidavad, et allpool toodud tagasiside väärtust saab alahinnata. Minu arvates pole selge vastus sellele küsimusele, sest nende väärtus võib sõltuda. Need sissetulevad lingid ei aita kaasa nii eraldiseisvaid tükke. Näiteks kui me alustame veebisaiti ja rikastame seda kvaliteetsete PR "nofollow" linkide arvuga. Seetõttu ei jälgita teid liiklustatistika järsu tõusu tõttu. Ma arvan, et Google teeb head töid, et mõista "nofollow" linki.

Siiski tasub mainida mõningaid valdkondi, kus järgnevatel linkidel on suur mõju saidi paremusjärjestusele ja kogu veebisaidi asutusele. Nende valdkondade hulka kuuluvad üle optimeeritud veebisaidid, tagasipöördumisprofiilid, mis sisaldavad linke "nofollow" ja kui ankurdustekstid on üle optimeeritud. Kõikidel järgmistes valdkondades on kummalised tagasilinkprofiilid. Selle põhjuseks võivad olla mitmed erinevad põhjused, nagu rämpspostiga seotud tegevused või partnerprogrammid.

Ma kasutasin oma praktikas nefollow lingid, püüdes neid saada kvaliteetsetest veebiallikatest blogi kommentaaride, linkide, toimetuslike paigutuste ja muude lingi loomise tehnikate kujul. Selle tulemusena saavutasin hea kvaliteediga lingid märgisega "rel = nofollow". "Need lingid tõid märksõna paremusjärjestusest rohkem kui 100%.

Sellepärast võin öelda, et nofollow lingid võivad tuua teie saidile väärtust. Siiski on oluline, kuidas need on saadud. Kvaliteetsed orgaanilised tagantjärele viimistlejad sobivad suurepäraselt üle optimeeritud linkide suhete tasakaalustamiseks.

Kas kvaliteet on oluline?

Kui oleksite küsinud mulle seda küsimust kohe pärast viimast Google Penguini värskendust, oleksin näinud sind naljakaks, sest selle aja jooksul kõik otsisid ainult sissetulevate lingvistide kvaliteeti. Kuid aja möödudes on tähelepanu pööratud. Tänapäeval on arvukad veebisaidid teistest veebiallikatest kaugel, kuigi neil on vähem kvaliteetseid linke ja neil on lihtsalt lugematuid rämpsposti linke viidates lehtedelt. Sellepärast võivad mitu tagasilinkiga saitidel esineda mõnevõrra kvaliteediga sissetulevad lingid teiste ees. Eelnevatel aastatel oleme näinud märkimisväärset seost backlinkite arvuga, mitte ainult nende kvaliteediga, mis mõjutavad suurimaid turuliidriliike TOP-i positsioonides.

Pealegi võib see tunduda kummaline, kuid ikkagi võib sinu domeenist palju lingid aidata ja Google seda isegi eelistab. Teil ei ole riski karistuste saamiseks ega isegi sellest kasu saada. Veelgi enam, välistest tagasilinkidest võib teie SEO jõupingutusi suurendada, sest see on suur korrelatiivne hinne. Webmasterid kutsuvad seda linki ka nähtusteks "link kiirus. "

December 22, 2017