Back to Question Center
0

Mida peaksite teadma tasuliste linkide kohta?

1 answers:

Kui keegi küsib, mis on otsingumootori optimeerimise kõige olulisem aspekt, vastan, et see on kahtlemata tagasilinkideks. Olenemata sellest, kuidas neid saadate. Asi peaks olema ja mida rohkem, seda parem. Ärge uskuge kellelegi, kes ütleb, et link hoone on surnud. See vale avaldus levib veendajate ja kogenematu veebimeistrite poolt, keda otsingumootorid hiljuti karistasid - refrattario forno elettrico da.

Kui teie peamine veebieesmärk on meelitada oma veebisaitidele rohkem sihitud orgaanilist liiklust, siis peate keskenduma lingid. Selles artiklis me arutleme, kuidas osta niši lingid eesmärgiga meelitada ligi teie saidile.

Tagasihelistamiste roll online-äri edendamises

Otsingumootorid nagu Google määravad teie saidi asutuse ja mainet nende lingid saidi teistelt veebiallikatest. Teie saidile sisenevaid linke nimetatakse ka sissetulevateks või sissepoole lingiks. Kui veebiallikal on palju linke kõrge autoritaarsest PR9 või 10 veebisaidist, siis tõenäoliselt on see otsingutulemuste lehe TOP.

Kui te ei soovi endiselt lingid veebisaitide müügiedenduse osas, lubage mul jagada teiega mõningaid olulisi eeliseid linkide loomise tegevustest:

  • Otsingumootori paranemise paranemine

Kui teie veebisait on seotud kvaliteetsete nišiga seotud veebiallikatega või veebikeskkondadega, tõmbab Google seda autoriteetsemaks ja annab selle otsingutulemuste lehel kõrgema taseme.

  • Suur indekseerimise määr

Kui teie saidil on saidikaart, indekseerib Google teie avaldatava uue sisu. Kuid indekseerijad muudavad saidi sagedamini, kui nad leiavad sellele värskeid tagasilinke. Mida rohkem tagasisidet saate, seda parem on teie indekseerimise saidi määr, mis on teie saidi otsingumootori optimeerimise jaoks kasulik.

  • Referentliiklus

Kvaliteetlikud tagasilinkid võivad viia saidilehekülgedele palju suunamisliiklust. See liiklus võib mõjutada ka teie saidi PageRanki ja tõsta domeeninõuet. Pealegi muutub suunamisliiklus tavaliselt müügiks.

Kas teil on vaja osta niši lingid?

Tagasiheli ostmine on kiireim viis nende omandamiseks. Kuid teil on tarvis arukat lähenemist sellele protsessile. Pidage meeles, et lingid ostes rikute Google'i veebimeistri juhiseid. Niisiis, kui teil pole tagasilinkide ostmisel intelligentset lähenemisviisi, siis tõenäoliselt saavad sellised sanktsioonid nagu tagasilinkide deindeksatsioon, reitinguagentuuride kaotus jne.

Tava näitab, et risk on nii kõrge, kui ostate lingid madalate hindadega, näiteks $ 5 linki kohta. Enamikul juhtudel näitab selline odav hind veebiallika madalat kvaliteeti, mis pakub teile seda. Paljud sellised rämpsposti veebisaidid luuakse ainuüksi sissetulevate linkide ostmiseks ja müügiks. Google saab selliseid saite kergesti tuvastada ja neid karistada, ja teile teenitakse nende tagasilükkamine.

December 22, 2017