Back to Question Center
0

Kuidas saada head tagasilinke tasuta ja otseselt?

1 answers:

Välised või sissetulevad lingid on meie päevade jaoks SEO mootoriks. Tagasilinke hindavad otsingumootorid, eriti Google'i poolt, kõrgelt hinnatud otsingutulemuste lehelt. Mõnede allikate järgi on sissetulevad lingid Google'i teine ​​järjestustegur pärast sisu olulisust. Ilma lingideta ei ole teie äri teie potentsiaalsetele klientidele nähtav ega kahjustav.

Tänapäeval ei tööta järjestuse algoritmid sama kui mitu aastat enne, kui sissetulevate linkide arv oli kasuliku lingi profiili kõige olulisem tegur - fidelity realty i, llc. Praegu hindavad otsingumootorid pigem tagasilinkide kvaliteeti kui nende kogust. Oluline on see, kust allikatest teie lingid tulevad ja kui asjakohased need on veebisaidi sisule. Tegelikult kasutavad otsingumootorid paljude saitide sissetulevate lingvistide kvaliteedi määramiseks mitmeid tegureid. Siiski eristavad kogenud linkide ehitajaid nelja laia kategooriat - asjakohasust, usaldust, mitmekesisust ja autoriteeti. Seega peavad kõik sissetulevad lingid järgima neid nelja vajalikku tingimust. Kui nad ei järgi neid nõudeid, peaksite proovima parandada nende kvaliteeti või kasutada Google Disavow Toolit, et neid üldse eemaldada.

Seega arutleme mõningaid olulisi küsimusi, kuidas saada kvaliteetseid tagasilinke usaldusväärsetest ja usaldusväärsetest veebisaitidest.

Kuidas saada head lingid, et parandada veebisaidi lehe positsiooni

Link hoone eesmärk ei ole teha oma lingid näivad loomulik on muuta oma lingid loomulik. Kõige loogilisem tagasilinkide loomise viis on luua kvaliteetne ja huvitav sisu, et kasutajatel oleks see link. Kuid reaalsuses seda alati ei juhtu. Tõhusam viis on suunata kõrgele autorile alluva veebiallikale sisu, mida nad sooviksid linkida. Probleemiks on see, et raskeid PageRank-saitide linke saada on raske, kuna need töötavad ainult populaarsetel domeenidel ja neil on väga kõrge kvaliteediga standardid. Siiski kogume selles lõigus mõningaid tõhusaid linkide loomise strateegiaid, mis aitavad teil saada head tagasilinke.

  • Brian Deani poolt loodud

poolt välja töötatud liikuva inimese tehnik. Te peate oma turusegaviku uurimistöö tegema ja veebisaite või veebisaite leidma, mis pole enam saadaval. Järgmisel etapil peate kasutama mis tahes professionaalset lingi indekseerimise tehnikat ja uurima domeene, mis linkivad lehele, mis enam ei eksisteeri.Selle teabe saamiseks võite kasutada Semalt Web Analyzer või Majestic indekseerimise tööriista. Järgmisel etapil peate eristama oma tööstust ja väärtuslikke valdkondi. Loo uus sisutükk või võtke üks olemasolevatest artiklitest, kui need jäävad punkti juurde ja pakuvad saidiomanikele uue saidi kättesaamatud lingid asemel teie saidilt. Enamikul juhtudel lepivad veebisaitide omanikud selle ettepaneku osas kokku, kuna see on neile suurepärane võimalus oma linkprofiili rikastada ühe täiendava tagurpidi.

  • Lõhestatud lingid asendusmeetod

Alguses võib see välja nägeda varem mainitud Brian Deani linkide ehitustehnika. Praktikas pole see siiski sama. Selle meetodi kohaselt peate analüüsima oma sihitud domeene ja selgitama välja katkised lingid, mis viivad saadaolevatele lehtedele. Seejärel, kui kasutate Google'i Chrome Broken Link Checkeri laiendust, peate leidma linke, mis viitavad konkreetse veebiallika vealehtedele. Kasutades seda Google'i laiendit, saate lugematu arvu purunenud linke. Peate need lingid lahti arutama ja leidma ainult asjakohaseid ja liiklust genereerivaid linke. Siis peate looma sama teema sisutüki, mille abil saate veebisaiti sihitud domeenidest parema pakkumisega jõuda, ja pakkuda neile linki saidi asemel viga.

December 22, 2017