Back to Question Center
0

Millised on Amazon Ühendkuningriigi müügi suurendamise viisid?

1 answers:

Amazoni omanikud alustasid seda tegevust online-raamatukauplusena. Sel aastal tähistab Amazon oma 20. aastapäeva suurima Interneti-jaemüüja. See on äärmuslik näide sellest, kuidas kannatlikkus ja raske töö võib muuta väikese kohaliku ettevõtte maailma silmapaistvamaks äriplatvormiks - doccia solare in polietilene.

Selle platvormi populaarsus kasvab koos müüjatega. Statistiliste andmete kohaselt kulub selle kauplemisplatvormi kaudu igal minutis ülemaailmselt 88 000 dollarit. Seega on müüjatele suurepärane võimalus arendada oma äri seal ja suurendada üldist tulu.

Kuid see ei ole nii lihtne, nagu varem, Amazonase müügi suurendamiseks. Iga päev proovivad oma platvormil õnne tuhanded uued veebipoeettevõtjad, seejärel kasvab konkurents geomeetrilise progresseerumisega. Sellepärast on sellel platvormil nähtav; peate teadma mõningaid keerulisi viise, kuidas suurendada oma Amazonase Ühendkuningriigi müüki ja suutma neid praktilisemaks muuta.

Selle artikli eesmärk on näidata, kuidas parandada oma Amazonase ettevõtte kontot, et muuta see potentsiaalsetele klientidele kogu maailmas nähtavaks. Nii et laskem arutada mõnda neist Amazon optimeerimise nippe.

Praktilised meetodid oma müügi suurendamiseks Amazonase Suurbritannias

  • Hangi kommentaare

Orgaaniliste ülevaadete jõudu ei saa alahinnata. Need on teie ettevõtte reklaamimise jaoks olulised, kuna kasutajad loovad oma ostupakkumise otsuse teie toodete arvustuste põhjal. Üldiselt on ostja otsus tulevase kliendi otsustamisprotsessis seoses varasemate turutehingutega toote või teenuse ostmisel. Mida paremat tootekirjeldust teil on, seda kõrgemal on teid Amazoni otsingutulemuste lehel. Statistiliste andmete kohaselt kontrollivad enne selle ostmist rohkem kui 88% klientidest toote tagasiside.

Tuleviku online-kaupmehena peate mõtlema kaugemale kui ilmne ja otsima tagasiside tagamiseks väljapaistvaid viise. Näiteks leiate multimeediaga kaasnevate toodete arvustused. Kõik tootepiltide või lahtipakkides olevate videotega seotud arvustused võivad olla kasulikud teie bränditeadlikkuse parandamisele. Võite julgustada oma kliente selliseid loovaid kommentaare tegema kas soodushinnaga või kingitusega. Kui teate kohalikke inimesi, kes on teie toodet nautisid, paluge neil Amazoni lehel oma arvustust lahkuda.

Lisaks võite kasutada erinevaid tagasisideprogramme, et suurendada esitatud arvustuste mahtu ja muuta neutraalsete või negatiivsete tagasiside positiivseteks.

  • Kasu pakkumistest

Nagu ma varem mainisin, võivad positiivsed tagasisidemed oluliselt mõjutada teie ettevõtte lehe auastme Amazonil. Nii et uute kvaliteedi tagasiside saamiseks võite pakkuda oma klientidele ülevaatuste eest soodsamaid koode. Selle tulemusena võib see koheselt parandada teie Amazoni otsingu järjestust ja aidata teil müüki suurendada.

Lisaks on hea mõte regulaarselt luua pakkumisi. See aitab teil luua oma brändi positiivse pildi ja luua firmaväärtust. Kui kasutajad jäävad oma toodete kvaliteedi rahuldamiseks, tulevad nad järgmisel korral teie juurde.

December 22, 2017