Back to Question Center
0

Millised on tagasiside põlvkonna TOP 10 veebiallikad?

1 answers:

Kvaliteetse ja huvitava sisu loomine on kahtlemata parim viis saidile tasuta ja mahetoimega lingid tuua. Kasutajad ise jagavad teie sisu veebis, lisades sellele otsingumootorite silmis rohkem väärtust. Siiski saate oma backlink-profiili oluliselt parandada, luues linke TOP10 Google'i veebisaitidel. Need veebiallikad on suurim PageRank ja kõrgeim autoriteet veebis. Kuigi enamus veebimeistreid ja SEO spetsialiste arvavad, et on võimatu saada linke sellistest kvaliteetsetest veebiallikatest, on tegelikkuses kõik palju lihtsam. Võite saada lingid TOP 10 veebiallikatest tasuta - tenha seu site de compra coletiva. Kõik, mida vajate, on olla tähelepanelik ja järgige meie lühikese linki hoone juhendit. Nii läheme edasi.

TOP 10 kvaliteedi tagurpidi saidid

 • Google Plus

Google Plus on Google'i. Seejärel on sellel kõrgeim PageRank. Siin saate luua nii dofollow (indekseeritud otsingurelaatorid) kui ka nofollow (ei ole indekseeritud otsingu indeksoijat) lingid.

Tagasilinkide saamiseks Google Plussis peate järgima neid samme:

 • Loo täielik profiil teenuses Google+.
 • Klõpsake profiili nupul ja valige umbes sektsioonist. Siin leiate Saidi sektsiooni.
 • Klõpsake linki alal nuppu Lisa. Seda tehes saate oma saidi URL-i lisada.
 • Lehes allapoole klikkides märkate kaasautorit, kus peaksite oma marginime ja URL-i uuesti korrata.
 • Et kõik salvestada, klõpsake nuppu Ok.
 • Selleks, et saada liiklust nendest linkidest, klõpsake lingil ja lingil. "Siin peate muutma avalikku privaatset pilti.

See on nii. Nüüd on Google'ilt üks mõjukamaid platvorme tagasilinke.

 • Facebook

Facebook on ülemaailmselt populaarne sotsiaalne võrgustik koos terviklike statistiliste indeksitega. Sellel on 9 PageRank ja 2 Alexa Rank. Facebookile viitavate tagasilinkide koguarv on üle 7 miljoni. Iga päev registreeritakse Facebookis miljoneid uusi kasutajaid üle kogu maailma, ja inimesed kasutavad seda iga päev iga päev. Teisisõnu, Facebook on lihtsalt maailma suurim sotsiaalne platvorm, mis pakub ettevõtetele suurepäraseid linkide loomise võimalusi.

Sellelt PR9 sotsiaalpartnerilt tagasilinkide saamiseks peate järgima seda lühikest käsku:

 • Logige sisse Facebooki või looge oma ettevõtte konto, kui teil seda pole;
 • Seejärel avage Facebooki rakendus, mida nimetatakse "Staatiline HTML" ja klikkige lehe Lisa staatiline HTML-kood. Siin näete uut vahekaarti "Lisa lehe vaheleht. "Valige soovitud lehekülg ja klõpsake" Lisa lehe vaheleht. "
 • Tehes neid manipuleerimisi, loote oma Facebooki ettevõtte lehel tervitusrakenduse.
 • Klõpsake seda teretulnud rakendust. Nüüd on teil veel üks vahekaart, kus peate klõpsama vahekaarti Redigeeri ja siia siia HTML-koodi sisestada. Peate veebilehe URL-i ja ankurteksti oma veebisaidi URL-i ja ankurteksti muutma. Selle muudatuse salvestamiseks peate klõpsama nupul "Salvesta".

Järgneva tagasisuhtluse loomine Facebookis on lõpetatud. Nüüd saate jälgida selle platvormilt saadava sotsiaalse liikluse suurenemist.

December 22, 2017