Back to Question Center
0

Kuidas teha lingid, mis on tehtud asjakohaste lingitavate varade kaudu?

1 answers:

See on õige teema arutelu, peamiselt seetõttu, et teie tagasilinkide profiiliga pikaajalist edenemist ei saa kunagi saavutada vaid luues võimalikult kõrge kvaliteediga vara. Loomulikult on väga tähtis teada, kuidas luua tagasilinkide loomine, mida toetatakse heade ühendatavate varadega. Mis teeb hea seostatava vara? Üldiselt on hea ühendatav vara osaks osaliselt ümber kujundatud lehe sisu, mis aitaks teil luua rohkem aktsiaid, jälgida, tellida, meeldida ja nii edasi, kooskõlas öeldes, et tervitades loodusliku lingi loomise iseseisvat protsessi - pc rental. Kuid asi on see, et igale ühendatavale varale vajab ennast edutamist - ja seda väga lihtsat ideed on digitaalsete turundusteenuste ja SEO-ide pakkujad endiselt väga sageli alahinnanud. Jah, nad teavad, kuidas teha lingid kasutajatele, mida ma peaksin tunnistama, näiteks täiustatud nägemisvõimalustega ja nutikate sisude levitamisega. Kuid laskma silmitsi seista - ülejäänud veebipõhised edutamis- ja turundustegevused on liiga sageli tähelepanuta jäetud, isegi tõeliselt sobivad veebi turundajad ja veebiettevõtjate omanikud. Sellepärast ma hakkan välja mõtlema kõige efektiivsematele lähenemisviisidele, et saaksite teada saada, kuidas sisuturundusega rohkem lingid luua.

Enne midagi muud peate siinkohal leidma enesestmõistetavaks - sisuturundusel pole peaaegu midagi pistmist omandamise sidumisega, vähemalt otseselt. Ma mõtlen, et teie sisu strateegiat mõõdetuna ei saa tegelikult kasutada "link magnet. "Kuid siin saab teha selle, et viia osa oma üldistest jõupingutustest - täpselt selleks, et soodustada oma äri veebisaidi või veebipõhist veebikomponenti. Seega on allpool lühike loend punktide kohta, mis aitavad teil seda.

  • Võimaluste analüüs - see on esimene asi, mida tuleb arvestada teie linkimise ja omandamise kampaania jaoks. Kõik, mida vajate tõelise kickassi käivitamiseks, on õige niši või ärisektori äratuntav nimi - koht, mis loob võimalused kvaliteetse lingi loomiseks.

  • Kasutamisvõimalus - järgmine oluline asi, mida tuleb arvestada teie sidusate varade puhul. Loomulikult võib olla palju erinevaid võimalusi ja finantsvõimenduse vorme, mis sõltuvad peamiselt tugevast turukonkurentsist, turu mitmekesisuse tüübist, eesmärkide saavutamiseks tehtavate jõupingutuste mahasurumisest ja võimalustest, mis on kooskõlas teie eelarveliste eraldistega. veebipõhise reklaamimise tingimused, samuti sisu levitamise loominguline ja nutikas skeem.
  • Konkurentsianalüüs, et kasutada kõige paremini turulolevate konkurentide juba kasutatavaid tipp-linkide omandamise strateegiaid, mis on kooskõlas suurema võimalusega vältida tõsiseid lõkse, mis juba võtavad teie õnnetuid vastaseid.
  • ühenduse osalus, et saada aktsiate, nimetuste, linkide ja plii tootmiseks laiem online-kokkupuude.
  • Lünkade katkemine ja patenditud kujutiste arukas kasutamine.
  • Äripartnerluste arendamine, ristlõikelise integreerumise süvendamine ja vastastikune konsulteerimine tulevaste algatuste kohta kogukonna veelgi suuremaks kaasamiseks ja sidemete omandamiseks.
December 22, 2017