Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle, kuidas luua äri tasuta tagasilinkideks?

1 answers:

Sarnaselt mis tahes muudele tagasilinkidele SEO eesmärkidel on ettevõtte ja ettevõtjate lingid sama eesmärgi ümber suunatud - suurendage liiklust, mis jõuab teie veebisaidile otse orgaanilisest otsingust. Pole vaja öelda, et Google kasutab tagasilinke tõenäoliselt kõige tugevama edetabelina. Sellepärast on vajalik pöörata piisavalt tähelepanu kvaliteetsete tagasilinkide loomisele, mis toetavad teie üldist turundus- ja müügiedendusstrateegiat. Olgem silmitsi sellega - äri loomine äri lingid võtab palju aega ja vaeva. Sellest hoolimata võib lihtsalt alustada - ja järk-järgult liikuda juhtimisel ja domineerides oma niši veebipõhises otsingus - caudalie exfoliant. Lihtsalt jätkake allpool toodud üllatuslikult alahinnatud marsruutidega. Kui olete neid kõiki proovinud, võite vabalt taotleda mis tahes muid mõistlikke tavasid, et luua oma veebisaidile ettevõtte lingid. Nii et siin on mitmeid üsna lihtsaid, kuid endiselt tõhusaid meetodeid, et muuta teie ettevõtte veebisait konkurendist väljapoole, ilma et oleksite kulutanud pennigi.

Kohalikud tsitaadid ja ärikataloogid

Soovitan kasutada kohalikke tsitaate, veebikatalooge ja online-kirjeid suurepärase kickassi algusena ehitise alustamiseks äri lingid. See oleks ideaalne sobiv koht, et saaksite oma veebisaidile laiema veebipõhise kokkupuute. Tegelikult on suurem osa neist kataloogide tüüpi teenustest headest otsingumootoritest nagu Google'ist väga head. Niisiis, kõik, mida vajate, on teie ärinimi koos kontaktandmetega ja selle eest tasu eest tagasiside saamine. Parimad näited on näiteks Google'i minu ettevõte, kollased leheküljed, Yelp, Bing Business Listing, Truelocal jne.

Sotsiaalmeedia

Need rahvarohked kohad on äärmiselt kasulikud selleks, et teie ettevõte saaks kindlalt veebis osaleda ja teie kaubamärgi nimi oleks avatud aktiivsete kasutajate laiemale sihtrühmale. Kõik, mida peate leidma mõned lingid sotsiaalmeedias, on teie ettevõtte sotsiaalsete profiilide loomine - ja olete valmis. Kindlasti tegelege oma ettevõtte profiilidega planeeritud ja käimasoleva tegevusega - ärge kartke mõnda aega investeerite kirjalikult, et avaldada tavapäraseid postitusi otselinkiga oma põhitegevuse veebisaidile. Sel moel ei saa te mitte ainult saada mõni lisa lingid, vaid kasu ka mõistlikult suurest veebiliiklusest.

Pressiteated ja külalisteraamatusse sisenemine

Kuigi need kaks vana kooli viisi äritegevuse teenimine äri lingid on mõnel põhjusel liiga sageli alahinnatud, võivad nad siiski teenib hästi. Tõsiselt võite alati leida mõned populaarsed ajakirjandusvabaduse veebisaitidest, mis ähvardavad värsket sisu. Asi on selles, et hästi välja töötatud pressiteade teie ettevõtte tööstusharus või turunišši puudutavas kuumemas teates - saate kiiresti kohaliku ajakirjandusliku ja ajaveebikogukonna kaasatust kiirele ja laiale avalikkusele kättesaadavale. Maailma levitamiseks teie pressiteatega kõige paremini, soovitan keskenduda uue toote või teenuse reklaamimisele, nii et tagaküljel oleks võimalik leida põhitegevuse veebisaidile lisateavet. Nii nagu pressiteated meedias, on külalisruumide blogimine väärt mõnda aega - see kindlasti maksab ära! Lihtsalt saate kõik kokkuleppel tugeva mõjuriga või blogi omanikuga - ja postitage oma täiuslikult kohandatud artikkel, et saada tagurpidi vastutasuks. Pange tähele, et muu hulgas ligimeelitava ligipääsetava vahendi seas on külalistele mõeldud blogimine MUST neile, kes otsivad DoFollowiga high-PR lingid. Lihtsalt veenduge, et kirjutad vastava nišipäeviku jaoks piisava PR-hinnangu alusel.

December 22, 2017