Back to Question Center
0

Semalt: veebi kraapimine ilusa suppiga

1 answers:

Tänapäeval on paljudel viisidel võimalik erinevatel veebilehtedel andmeid hankida. Paljud veebisaidid, nagu Google ja Facebook, pakuvad API-sid, mida veebikasutajad saavad kasutada kogu soovitud suhtelist teavet. Kuid mitte kõik veebilehti on varustatud API, sest nad ei taha oma lugejaid koguda mis tahes teavet või kuna nad ei ole varustatud arenenud tehnoloogia. Kuid mida web scrapers teha sellistel juhtudel? Kuidas nad saavad andmeid välja võtta, kui teatud veebilehed API-d ei kasuta? Tõde on see, et nad saavad veebisaitidel paljudel juhtudel kraapida - where can i buy cheap e cigarettes.

Google'i dokumentide kasutamine paremate tulemuste jaoks

Google Docsi abil saavad nad tegelikult kogu vajaliku teabe hankida. Nad saavad seda rakendada peaaegu kõigile programmeerimiskeelde, näiteks Pythonile. Python on väga võimas programmeerimiskeel, mida on lihtne kasutada ja mis võimaldab programmeerijal ühendada oma projekti reaalmaailmaga. See võimaldab oma kasutajatel väljendada vähem koodide ridu erinevaid kontseptsioone, mida teised programmeerimiskeeled, nagu Java.

Ilus supp (Pythoni raamatukogu): hämmastav tööriist kiiretele ülesannetele

Pythoni raamatukogu võimaldab kiiresti veebihakkamise projektide käivitamist ja see pakub paljudele raamatukogudele teatud ülesanne. Näiteks BeautifulSoup on lihtne tööriist kiiretele tööülesannetele, näiteks erinevate andmete (nt loendid, kontaktid, tabelid jms) tõmbamine. Tegelikult pakub BeautifulSoup kasutajatele mõningaid lihtsaid ja tõhusaid meetodeid teatud andmete navigeerimiseks, otsimiseks ja muutmiseks. Näiteks võtab see HTML-dokumendi ja analüüsib seda, luues vastava struktuuri mällu. Pealegi teisendab see automaatselt kõik sissetulevad dokumendid Unicode'ile, nii et kasutajad ei pea mõtlema lõppudele.

Ilus supp omadused

Kasutajad saavad seda efektiivset kaevandustööriista installida nii Windowsi kui ka Linuxi süsteemides. Siis saavad nad navigeerida ja õppida lihtsalt süsteemi kasutama. Nad saavad näha kõiki vajalikke näiteid selle kohta, kuidas nad seda süsteemi kasutavad. Need näited aitavad neil paremini süsteemi mõista. See on praktiline juhend, kuidas paremini teada saada, kuidas saab erinevatel veebilehtedel andmeid hõõruda.

See muudab parsitud andmed välja nagu algne dokument. Kuid juhul, kui konkreetses dokumendis on mõningaid vigu, näeb Beautiful Soop neid välja ja pakub kasutajatele mõistliku struktuuri. Ilus supp pakub mõningaid suurepäraseid omadusi, mis annavad HTML-elementide nimed, et muuta need kasutajatele palju lihtsamaks. Veebi kaabitsad peavad meeles pidama näiteks, et ühel elemendil võivad olla mitut liiki klassid ja klassi saab jagada elementideks. Igal neist elementidest võib olla ainult üks ID, mida saab ühe korraga lehel kasutada. Ilus supp on suurepärane programm, mis on mõeldud peamiselt sellistesse projektidesse nagu veebilõikamine. See annab mõned lihtsad meetodid, mille abil saavad kasutajad muuta parspuu. See keeleprogramm on välja töötatud Pythoni parimate parsside peal, nagu LXML, ja see on üsna paindlik. Tegelikult leiab ta lukustatud andmed ja kogub veebikaabriks vajaliku teabe minutite jooksul.

December 22, 2017