Back to Question Center
0

Milliseid vahendeid saab kasutada Amazoni märksõnauuringute läbiviimiseks?

1 answers:

Märksõna teadusuuringud on märkimisväärne Amazon otsingumootori optimeerimise kampaania. Amazoni otsimootorite õige juurdepääs teie sihtmärgile võib suurendada teie tulu ja parandada oma toodete positsiooni.

Olete ilmselt näinud liiga optimeeritud toote pealkirju, mis sisaldavad palju ebatäpseid märksõna täidisega teavet Amazoni kohta. Siiski peame tunnistama, et need tooted on Amazoni otsingutulemuste lehel kõrgel tasemel - pc leasing programs. Võib küsida, miks kasutajad klõpsavad selliseid pikki rämpsposti pealkirju ja ostavad neid tooteid. Tegelikult ei kasuta kasutajad loomulikult selliseid pealkirju, kuid Amazoni algoritm leiab, et need on asjakohased ja kirjeldavad. Sellepärast võite esineda sellistes pealkirjades Amazoni otsingutulemuste lehe tipptasemel. Online-kaupmehed, kes kasutavad neid pikki pealkirju, teavad, kuidas Amazon A9 algoritm toimib. Hea optimeeritud pealkirjade loomiseks kasutavad veebitarnijad märksõnauuringuid, et määrata täpsed otsinguterminid, mida nad soovivad sihtida. Ainulaadse Amazoni märksõnauuringute vahendiga määravad nad kindlaks potentsiaalsete märksõnade otsingumaht ja sisaldavad toote jaotises, kirjelduses, kuulipunktides, korduma kippuvate küsimuste, tagasiside ja isegi piltide sobivaid variatsioone.

Käesolevas artiklis kirjeldame, milliseid tööriistu saate oma toote kõige asjakohasemate otsinguterminite leidmiseks kasutada ja kuidas see aitab teil paremusjärjestusest ja müügist suurendada. Nii et olgem põhjalikumalt tutvuda professionaalsete tööriistade ja praktiliste strateegiatega, et leida sobivaid märksõnu teie veebiteenuste jaoks.

Amazon märksõnad uurimisinstrumendid

  • Google'i märksõnade plaanija

Google'i märksõnade plaanija on professionaalne märksõna uurimisvahend, on saadaval laiale publikule. See on tasuta ja kasutajasõbralik. Lisaks pakub see kõige täpsemaid andmeid. See tööriist aitab teil hinnata kõigi märksõnade ja võtmesõnade otsingumahu. Lisaks annab see teile võimaluse leida teisi seotud sõnu. Google'is kogutakse iga minuti kohta teräbaidi andmeid, mistõttu on Google'i märksõnade plaanijal täpne statistika, kui palju otsinguid konkreetse märksõna või fraasiga saab. Saate piirata oma otsingut geograafiliste ja vaatajaskonna funktsioonide järgi (vanus, sugu jne. ). See on eriti kasulik, kui soovite oma tooteid reklaamida Amazonil või muudel kauplemisplatvormidel.


Google'i märksõnade plaanija kasutuselevõtmiseks peate looma tasuta AdWordsi konto. Kui olete oma konto, leiate märksõnaplaaneri vahekaardi Tööriistad all. Siin saate oma otsingut alustada mõne peamise märksõnaga ja liikuda järk-järgult spetsiifilisemate pikkade sabaotsingute jaoks, mida kasutajad otsivad. Selle ülesande täitmiseks peate avama jaotis "Otsi uusi märksõnu ja saada otsingumahu andmeid" ja sisestage sihitud märksõna vahekaardile "Sinu toode või teenus". Lõpuks klõpsake nupul "Hangi ideid". Selle tulemusena saate märksõnade nimekirja. Kuid peate veenduma, et otsite märksõnaideede, mitte reklaamirühma ideede järgi.

Google'i märksõnade plaanija pakub sulle seotud märksõnade keskmist igakuist otsingut. Tegelik otsingumaht Amazonil võib GKP-s saadaolevate andmete põhjal erineda. Kuid need andmed on suhteliselt samad, mis aitavad teil määrata, millised märksõnad teile kõige rohkem liiklust Amazon.

Teiste Amazon märksõnade uurimisvahendite üksikasjalik kirjeldus Semalt Küsimused ja vastused .

December 22, 2017