Back to Question Center
0

Kuidas parandada oma SEO, määrates kindlaks katkised suunamislüliid?

1 answers:

Jah, teie üldist jõupingutust SEO-ga on võimalik anda üsna head boonust - lihtsalt kinnitage oma juba olemasolevad lingid ja taotled lingid ümber suunamiseks. Kuidas? Noh, vaatame.

Kolm peamist tagasimaksmise põhjustatud lagunenud lingid:

1 - ladies newsboys hats. Te võite täieliku kontrolli teostada selle rakendamise protsessi (erinevalt teise töö lõvi osast, näiteks sisu reklaamimisel);

2. Pikendatud linkide kinnitamine ei saa mitte ainult suurendada otsingu paremusjärjestust, vaid omandada palju muid varjatud eeliseid (e. g. , parem kasutajakogemus);

3. Te saate kõige paremini ära kasutada jõupingutusi, mida olete juba käsitlenud.

Arvestades, et kogu ulatuses tehtud protsess võib olla suhteliselt intuitiivne ja potentsiaalselt raske korralikult õnnestuda, on siin lühike hulk meetmeid, et seda õigesti käsitleda:

  • Määrake kõik teie veebisaidil või blogis olevad katkised lingid.
  • jagage need peamised ümbersuunamisstruktuurid.
  • Kasutage linkide loomist ja abifunktsiooni redirekti kirjutamiseks.
  • Lõpetage oma teosed tagasilinkide ümbersuunamise ja üldise kontrollimisega.

Lõhkenud lingid

Võimaldame seda veel kord hääldada - me otsime lingid, mis viivad teie veebisaidi katkistele lehtedele või blogi. Sellisel juhul peate saama neile eraldi aruande kokkuvõtte - kas Google'i otsingukonsooli või mis tahes spetsialiseeritud veebipõhise abi vahendiga palju paremate ja selgemate andmete jaoks, näiteks Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt) või Screaming Frog SEO spider. Lõppude lõpuks on ainult teie otsustada, milline raamistik selle ülesande jaoks valida.

Seda silmas pidades pidage meeles - teil on ka kõik oma veebisaidil või blogil katkestatud siselinkid vaja kõrvaldada, kuna võib olla palju URL-e, mis on viimastel aastatel rännanud. Nii et kõik, mida vajate, valmistub ette palju käsitsi ja ilmselt aeganõudvat tööd - Google'i otsingukonsooli kasutamine tagasiside suunamiseks käsitsi. htaccess või spetsiaalne plugin, kui kasutate WordPressi. Või võite kiiresti kiiresti suunata ka palju linke, mis vajavad parandamist - lihtsalt kasutades üht ülalnimetatud veebipoest.

URL-ide jagamine redirect-mustriga

WordPressi kasutajana ootasin, et ma tuvastab oma vana URL-i mustrid (näiteks tulevad domeenina + aasta + kuu + postituse nimi. html) ja New URL patterns (e. g. , domeen + postitus nimi). Lihtsa inglise keele sisestamisel peate kirjutama Google'i indekseerimisbootide jaoks spetsiaalse juhendi, milles nad neile või mis tahes muudele alalistele muudatustele (nii URL-i kui ka HTML-lehekülje koodi kohta) (muidu töötaksite 301 ümbersuunamises).

Ümbersuunamiste kirjutamine

Nagu minu jaoks, kasutasin ma koodivõrguga töötamiseks Permalink Helper Tools. Seal peaks kõik olema iseenesestmõistetav, kuid pidage meeles, et lähtekoodi URL-i mustriks on URL-id, mis algavad teie domeeniga, millele järgneb numbrid ja kaldkriips, mis lõpevad muutuva vanusega WordPressist, ja märkige HTML-i, mis aja jooksul põgeneb. Pidage meeles, et muutuja peaks alati alustama ja lõpetama kaldkriipsuga.

Täida ümbersuunamislingid ja kontrollige neid

Menetluse lõpuleviimiseks sisestage lihtsalt oma. Htaccess-fail koos koodiga serveri kaudu FTP-ühenduse kaudu. Ettevaatust - veenduge, et kõik on paigas. Ma pean silmas juurdepääsu oma veebisaidile või blogile juurdepääsu reguleerimisega. Htaccess, kui midagi läheb valesti, võite ka kõik hävitada - isegi mõne vigase koodiga. Nii on kõik selleks, et jagada oma ümberotsimine lähte- ja sihtmärgiks, käivitada indekseerimise tööriistaga kontrollimise protseduur ja olete valmis!

Näpunäide: sama korda saab kasutada ka purunenud siseside jaoks. Loomulikult ei peaks nad ideaaljuhul läbima ümbersuunamisi, kuid kahjuks pole see alati teostatav. Pidage meeles - ümbersuunamine on palju parem kui 404.

December 22, 2017