Back to Question Center
0

Millised on ennetavad viisid oma saidi tagasiside saamiseks?

1 answers:

Kui te ei tea, kas link hoone on veel elus või mitte, annab see artikkel sellele küsimusele selge vastuse.

Võime kindlalt öelda, et linkide loomine avaldab pingereas ja brändi juhtimise seisukohast suurt mõju. Otsingumootorid kasutavad sissetulevad lingid, et määrata, kui olulised on veebiaine allikad märksõnadele, mida see järjestab - imagenes de cameras de video profesionales mexicanos.


Tegelikkuses võib surnuks pidada ainult ebaloomulikku sidemehoone. Google hoolitseb sissetulevate lingvistide kvaliteedi eest ja tuvastab kõik rämpsposti linkide loomise skeemid. Ebatavalised lingid ei saa olla ükskõik millised professionaalsed veebimeistrid, kes vastutavad orgaanilise veebisaidi liikluse tekitamise eest. Tänapäeval on teie linkide arv miski. Pärast 2012. aasta viimast Google'i värskendust tuleb kõik mitte võrdselt loodud lingid deindeksiseerida.

Seepärast räägime sellest artiklist ainult orgaaniliste linkide ehitamisest, mis on 2017. aastal veel kasulik. Kvaliteetne sisu ajendab loomuliku seose loomise lõpptulemusi. Kõik teie pingutused premeeritakse otsingutulemuste lehel kõrgema auastmega. Kui soovite saada pidevat orgaanilist liiklusvoogu, peate looma mitmesuguseid sõltumatuid ja kvaliteetseid tagasilinke.

Domeeninime tõstmiseks peate looma sidemeid kõrge PR-veebiallikatega, mida Google on väga hinnatud. Kui teil on väike või uus ettevõte, on reeglina selliste veebiallikatega seotud linkide loomine keeruline. Siiski on see veel võimalik, ja ma ütlen miks. Järgige allpool olevat linkide loomise taktikat ja hakkate nägema liikluse suurenemist.

Kuidas saata saidi lingid?

  • Ole Quora

aktiivne kasutaja Quora on täiuslik hariv veebisait, mille eesmärk on aidata kasutajatel oma küsimusi lahendada. See on tasuta ja avatud laiale vaatajaskonna platvormile, mis pakub kasu nii kasutajatele kui ka veebimeistritele. Kõik, mida peate tegema, on otsida märksõnu, mis on seotud teie turu nišiga. Selle tulemusena leiate sadu tuhandeid vastamata küsimusi. Seejärel pöörduge probleemide poole, kus te tunnete ennast professionaalselt ja kui teie saidil on konkreetne kontakt, mis võib aidata teema kohta rohkem teavet, pange link sellele.

  • Ole abiks HARO-le

Teine PR-veebiallikas, kus saate luua mahepõllumajanduslikke ja kvaliteetseid lingid, on HARO (aitama reporterit välja). See on platvorm, kus ajakirjanik läheb, kui nad abi vajavad. Nad avaldavad oma küsimused ja kui saate anda neile asjakohast ja kasulikku vastust, saate võimaluse saada tasuta ajakirjandust. Asjakohaste küsimuste otsimise skeem töötab sama mis Quora puhul. Te peate otsingu tegema oma sihitud otsinguterminite järgi ja vastama ainult need küsimused, kus tunned end pädevaks. Kui ajakirjanik leiab teie reageerimiskvaliteedi, avaldab ta ajakirja Forbes, Search Engine Journal või Entrepreneur. Selle tulemusena saate kvaliteedi link-mahl ja sihitud liiklusvoog. Loomulikult ei saa te sellelt uudistesüsteemide platvormilt tuhandeid linke, kuid kindlasti parandab see teie linkprofiili.

December 22, 2017