Back to Question Center
0

Mis on HTML Extractor? Semalt esitleb kuulsaid tööriistu tekstide hankimiseks HTML-dokumentidest

1 answers:

HTML-ekstraktor või kaabits on tööriist, mis ekstraktib metamärke, sisu osa meta kirjeldused ja pealkirjad. Lihtsate HTML-dokumentide andmete saamiseks peate lihtsalt põhikodeerimise oskusi. Kuid keerukate HTML-dokumentide puhul peate kasutama usaldusväärseid sisu väljavõtteid või skreeperit - winter road fascinators. Seal on erinevad programmeerimiskeeled nagu Java, Python, PHP, NodeJS, C ++ ja JS, mida peate õppima, et ekstrakti sisu nii lihtsatest kui keerukatest HTML-failidest. Teie HTML-iga seotud ülesannete puhul on parimad järgmised tööriistad.

1. Import. io:

Import. io on üks parimaid sisu skreeperid ja HTML-ekstraktorid Internetis. See töötab mitmes keeles ja viiludeks ning sulab teie HTML-dokumendi, andes andmeid tabelite ja loendite kujul. See programm pakub võimalusi oma metaandmete allalaadimiseks JSON-vormingus.

2. Octoparse:

Kasutades Octoparse'i, võite ekstraheerida suurel hulgal andmeid erinevatelt veebilehtedelt. See on üks kõige tõhusamaid HTML-i väljatrükinaid Internetis, mis võivad andmete kadusid nii struktureeritud kui ka struktureerimata kujul. Octoparse grabs kasulikke andmeid pilte, HTML-faile, tekstifaile, videoid ja heli.

3. Uipath:

Uipathi abil saate automaatselt vormi täitmise ja navigeerimise automatiseerida. See on täpne, lihtne ja hämmastav HTML-ekstraktor ja sisu skreeper Internetis. Uipath loeb andmeid JS, Silverlighti ja HTML-i kujul, andes teile kõige täpsemaid ja soovitavaid tulemusi.

4. Kimono:

Kimono toimib üsna kiiresti ja kirjutab sisu uudistevoogudest ja reisiportaalidest. See on hea programmeerijatele ja arendajatele. See HTML-väljatrükk tõmbab tundide kaupa teavet sadade veebilehtedest. Kimono abil on teil lihtne pilte, videoid ja teksti kujundada.

5. Screen Scraper:

Ekraani skreeper on üks parimaid skreepereid, mis hõlbustavad erinevate HTML-dokumentide andmete hõlpsat ekstraktimist. See võib täita nii keerukaid kui ka lihtsaid ülesandeid ning saada palju kasu navigatsiooni- ja täpsemate andmete hankimise võimalustest. Kuid Screen Scraper vajab natuke programmeerimise ja kodeerimise oskusi. Lisaks on see tööriist saadaval nii tasuta kui ka lisatasu versioonis ning sobib ideaalselt teie HTML-failide jaoks.

6. Scrapy:

Scrapy on kõrgtehnoloogilise sisu ja ekraani kraapimise programm, mis sobib teie HTML-dokumentidega. See on võimas raamistik, mida kasutatakse veebisaitide indekseerimiseks ja lihtsalt blogide ja saitide andmete hankimiseks. Scrapy on HTML-dokumentide jaoks tõhus ja saate jälgida oma andmete kvaliteeti selle töötlemise ajal.

7. ParseHub:

ParseHub ei redigeeri veebi indeksoijat küsimusi õigel ajal ja kasutab täiustatud masin õppe tehnoloogia, et tuvastada HTML-dokumente ja kraapida kasulikke andmeid nende kohta. ParseHub ühildub Linuxi, Windowsi ja Mac OS X-iga.

8. Rämpsposti eksperdid:

SpamExpert tööriist tuvastab ja kõrvaldab e-posti rämpsposti . Veelgi enam, see töötleb teie HTML-faile ja on võimas HTML-ekstraktor. Mõned parimad võimalused on kõigi HTML-failide sünkroonimine ja konfigureerimine. Seda saab kasutada kohapeal ja pilvedes. SpamExperts jälgib väljaminevaid ja saabuvaid andmeid, pakkudes teile parimaid võimalikke tulemusi.

December 22, 2017